Kdo bojuje, vyhrává

Kdo bojuje, vyhrává - Jana Ryšánková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Ryšánková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo bojuje, vyhrává.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdo bojuje, vyhrává ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Ryšánková. Číst Kdo bojuje, vyhrává Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skutečný příběh z pera mladičké bloggerky Jany Ryšánkové je osobním svědectvím o boji se zákeřnou nemocí. Janě diagnostikovali v pátém měsíci těhotenství rakovinu. Měla se rozhodnout, zda ona, nebo dítě. Rozhodla se vybojovat život svůj i život dítěte. Potom nastal čas léčby - operace, chemoterapie, ozařování a hodiny a hodiny v čekárnách nemocnic. Jana měla vše ještě mnohonásobně ztíženo těhotenstvím. S jakými pocity se probouzela? Jak to sdělila příteli, rodině a ostatním? Jak to přijali, jak je to ovlivnilo a hlavně jak se s tím vyrovnali oni i Jana? Jana se do boje pustila se vší vervou a odmítla si připustit sebemenší nezdar. A vyhrála.


...je - vyhrává. 25K likes. Chtěla bych svým příběhem inspirovat lidi , kteří se občas cítí mizerně , že s úsměvem a pozitivním myšlení jde zvládnout v životě vše Kdo bojuje - vyhrává ... Kdo bojuje - vyhrává - Je to deset dní co jsem doma z ... ... . 24K likes. Chtěla bych svým příběhem inspirovat lidi , kteří se občas cítí mizerně , že s úsměvem a pozitivním myšlení jde zvládnout v životě vše Kdo bojuje, vyhrává Jana Ryšánková Nakladatel: Cosmopolis 2018 Kdo bojuje - vyhrává. 20K views · August 5, 2019. 0:16. posíláme velký pozdrav do Česka 💋 mějte krásný den plný spokojenosti , úspěchu a hlavně úsměvu ♥️ my se tu ještě na pár dní ohřejeme ☀️ dok ... Kdo bojuje - vyhrává ... . 20K views · August 5, 2019. 0:16. posíláme velký pozdrav do Česka 💋 mějte krásný den plný spokojenosti , úspěchu a hlavně úsměvu ♥️ my se tu ještě na pár dní ohřejeme ☀️ dokuď s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY