Komplexní kineziologický rozbor: Funkční poruchy pohybového systému

Komplexní kineziologický rozbor: Funkční poruchy pohybového systému - Radana Poděbradská | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Radana Poděbradská
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Komplexní kineziologický rozbor: Funkční poruchy pohybového systému.pdf


Chcete si knihu přečíst?Komplexní kineziologický rozbor: Funkční poruchy pohybového systému ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radana Poděbradská. Číst Komplexní kineziologický rozbor: Funkční poruchy pohybového systému Online je nyní tak snadné!

POPIS


Komplexní kineziologický rozbor je základní diagnostický prostředek fyzioterapie a myoskeletální medicíny. Publikace vychází z učení zakladatelů domácí školy myoskeletální medicíny prof. Jandy a prof. Lewita a poskytuje ucelený pohled na problematiku funkčních poruch pohybového systému, zejména s ohledem na nové poznatky v oboru fyzioterapie. Srozumitelnou formou seznamuje s problematikou funkčních poruch pohybového systému a prezentuje základní rozdělení těchto poruch se zaměřením na vysvětlení etiologie, diagnostiky a terapie. Dále vysvětluje základní pojmy užívané ve vztahu k funkčním poruchám pohybového systému. Nabízí sjednocení obsahu a výkladu základního vyšetření ve fyzioterapii, komplexního kineziologického rozboru, nejen pro fyzioterapeuty, ale i pro pracovníky ostatních medicínských oborů. Podrobně popisuje např. anamnézu ve vztahu k pohybovému systému, aspekci zejména s vyjádřením ke kineziologickým normám i zásady správné palpace. Uvádí také doplňující vyšetření k vyloučení nebo potvrzení jednotlivých poruch pohybového systému. Publikace je doplněna mnoha originálními schematickými obrázky, které přispívají k mimořádné srozumitelnosti pro čtenáře a tím i k vysoké didaktické hodnotě. Kniha je určena pro každodenní praxi lékařům i pracovníkům v oborech fyziatrie, balneologie, léčebná rehabilitace, ale i studentům.


...ní kineziologický rozbor je základní diagnostický prostředek fyzioterapie a myoskeletální medicíny ... Komplexní kineziologický rozbor - Funkční poruchy ... ... . Publikace vychází z učení zakladatelů domácí školy myoskeletální medicíny prof. Jandy a prof. Lewita a poskytuje ucelený pohled na problematiku funkčních poruch pohybového systému, zejména s ohledem na nové poznatky v oboru fyzioterapie. Komplexní kineziologický rozbor je základní diagnostický prostředek fyzioterapie a myoskeletální medicíny. Publikace vychází z učení zakladatelů domácí školy myoskeletální medicíny prof. Jandy a prof. ... Komplexní kineziologický rozbor - Funkční poruchy ... ... . Publikace vychází z učení zakladatelů domácí školy myoskeletální medicíny prof. Jandy a prof. Lewita a poskytuje ucelený pohled na problematiku funkčních poruch pohybového systému, zejména s ohledem na nové poznatky v oboru fyzioterapie. Hledáte Komplexní kineziologický rozbor - Funkční poruchy pohybového systému od Radana Poděbradská? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Komplexní kine...SOUVISEJÍCÍ KNIHY