Ztracený

Ztracený - Tim Weaver | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tim Weaver
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracený.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ztracený ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tim Weaver. Číst Ztracený Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pro miliony obyvatel Londýna je ráno šestnáctého prosince stejné jako každé jiné. Ne však pro Sama Wrena, který vyrazí do práce, nasedne do metra – a už z něj nikdy nevystoupí. Žádní svědci. Žádný záznam na bezpečnostních kamerách. Po půl roce po něm stále není ani stopy.Policie je bezradná, a tak Samova manželka Julia osloví Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách. Ví, jak tito lidé uvažují. A také ví, že mívají jedno společné – důvodem jejich zmizení bývají hluboko pohřbená tajemství.Případ Sama Wrena se ale od ostatních v mnohém liší a s každou odpovědí přináší řadu nových otázek, které nutí Rakera zpochybňovat úplně všechno, včetně vlastního úsudku. Dokáže Raker rozplést síť lží, jimiž Sam Wren opředl svůj život, nebo se stanou osudnými i jemu?


...e videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube ... Youtube písničky - Písničky zdarma a bez reklam ... . Námět: Marek Ztracený Režie: Marek Ztracený, Ondřej Soukup Kamera, střih, postprodukce: Ondřej Soukup Hráli: Jaromír Jágr Zdeněk Pohlreich Marek Ztracený vás srdečně zve na tour. RESTART 2021. 4 města, 5 výjimečných večerů Marek Ztraceny Ztracis (c) (C) 2008 SBME (Czech Republic) s.r.o. Show more. This item has been hidden 130.3k Followers, 263 Following, 930 Posts - See Instagram photos and vide ... Marek Ztracený - YouTube ... .r.o. Show more. This item has been hidden 130.3k Followers, 263 Following, 930 Posts - See Instagram photos and videos from Marek Ztracený (@marekztraceny) Marek Ztracený, rodným jménem ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY