Městečko Lážoplážo. Křáp Pařát

Městečko Lážoplážo. Křáp Pařát - Tereza Pařízková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Pařízková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Městečko Lážoplážo. Křáp Pařát.pdf


Chcete si knihu přečíst?Městečko Lážoplážo. Křáp Pařát ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Pařízková. Číst Městečko Lážoplážo. Křáp Pařát Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lážoplážo je zpátky! Zlatá velryba i nadále spokojeně žije v místním moři a plní přání obyvatel městečka. Hned první z nich však do Lážopláža přivede dávno ztraceného obyvatele, který zná přístup do tajné místnosti na radnici města. A tehdy se začnou dít věci, které městečko ještě nezažilo. S otevřením těžkých zapomenutých dveří se totiž do města vrátí i křáp Pařát. Nejhorší z křápů, kteří dosud nepozorovaně žili kousek za městem. Podaří se panu starostovi a ostatním obyvatelům zlého Pařáta porazit? A co všechno budou muset pro záchranu města obětovat? Setkejte se s oblíbenými hrdiny a poznejte mnoho nových ve druhém dílu knihy z kouzelného městečka Lážoplážo.


...ko Lážoplážo - Křáp Pařát. Celkové hodnocení ... Městečko Lážoplážo: Městečko Lážoplážo - Zlatá velryba ... ... ... které městečko ještě nezažilo. S otevřením těžkých zapomenutých dveří se totiž do města vrátí i křáp Pařát. Nejhorší z křápů, kteří dosud nepozorovaně žili kousek za městem. Podaří se panu starostovi a ostatním obyvatelům zlého Pařáta po.. Městečko Lážoplážo -- Křáp Pařát - Pařízková, Tereza; Vacková, Veronika ; Lážoplážo je zpátky! Zlatá velryba i nadále spokojeně žije v místním moři a plní přání obyvatel městečka. Hned první z nich však do Lážopláža přivede dá ... Pařízková Tereza: Městečko Lážoplážo - Křáp Pařát | MALL.CZ ... . Hned první z nich však do Lážopláža přivede dávno ztraceného ... 0 hodnocení Městečko Lážoplážo - Křáp Pařát 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Lážoplážo ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY