Absolutní blbiny

Absolutní blbiny - Jan Zatloukal | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Zatloukal
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Absolutní blbiny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Absolutní blbiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Zatloukal. Číst Absolutní blbiny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Absolutní blbiny byly inspirovány lidskou slabostí a pokleslými prohřešky, kde hlavními ingrediencemi jsou ironie a černý humor. To vše je důkladně promícháno pomocí absolutních rýmů, homonym a jiných slovních hříček. Provokativní dílo, které nectí spisovný jazyk, nehlásí se k poezii a rozhodně není pro romantické krasoduchy. Nekompromisní a pohoršující básnická sbírka zachycuje vtipně, mnohdy až s černou nadsázkou, situace každodenního života lidí i zvířat.


...tní blbiny byly inspirovány lidskou slabostí a pokleslými prohřešky, kde hlavními ingrediencemi jsou ironie a černý humor ... Knihy vydavatelství Monument | Martinus.cz ... . To vše je důkladně promícháno pomocí absolutních rýmů, homonym a jiných slovních hříček. Absolutní blbiny byly inspirovány lidskou slabostí a pokleslými prohřešky, kde hlavními ingrediencemi jsou ironie a černý humor. To vše je důkladně promícháno pomocí absolutních rýmů, homonym a jiných slovních hříček. Absolutní blbiny-- autor: Zatloukal Jan Abarat - Absolutní půlnoc-- autor: Barker Clive Absolutní majetková práva z histor ... Humor | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Absolutní blbiny-- autor: Zatloukal Jan Abarat - Absolutní půlnoc-- autor: Barker Clive Absolutní majetková práva z historicko-srovnávací perspektivy-- autor: Horák Ondřej. Komentáře ke slovu absolutní Absolutní blbiny byly inspirovány lidskou slabostí a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY