Jak jsme vařili a jedli: Knížka pro vzpomínání a procvičování paměti

Jak jsme vařili a jedli: Knížka pro vzpomínání a procvičování paměti - Klára Cingrošová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Cingrošová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak jsme vařili a jedli: Knížka pro vzpomínání a procvičování paměti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak jsme vařili a jedli: Knížka pro vzpomínání a procvičování paměti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Cingrošová,. Číst Jak jsme vařili a jedli: Knížka pro vzpomínání a procvičování paměti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Interaktivní aktivizační kniha pro seniory a všechny, kteří o ně pečují. Kniha navazuje na Knížku pro vzpomínání a procvičování paměti a Vlastivědnou knížku pro vzpomínání a procvičování paměti a opět propojuje procvičování paměti s reminiscencí. Tématem je tentokrát jídlo, vaření a stolování. Struktura je obdobná jako u předchozích „vzpomínacích“ knih: každé téma začíná přípravou a přivítáním, následuje kvíz, procvičování paměti s obrázkem, vzpomínání, opakování, diskuse a tipy na další práci. Nechybí ani interaktivní dvoustrana pro seniory se specifickými potřebami. Samozřejmostí jsou správné odpovědi na kvízové otázky a nejrůznější doplňující informace. Klára Cingrošová vystudovala sociální práci na VOŠ sociální práce, v současné době pracuje na Městském úřadě v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi jako koordinátorka volnočasových aktivit pro seniory. Má dlouhodobou zkušenost s aktivizací seniorů, absolvovala řadu kurzů a výcviků zaměřených na práci se seniory. Klára Dvořáková vystudovala sociální práci na VOŠ sociálně právní, v současné době pracuje v Hospici Dobrého Pastýře jako aktivizační a sociální pracovnice. Působila jako dobrovolník s dlouhodobě nemocnými pacienty. Absolvovala kurzy trénování paměti a reminiscence.


...tivní aktivizační kniha pro seniory a všechny, kteří o ně pečují ... Jak jsme vařili a jedli - Knihy.cz ... . Kniha navazuje na Knížku pro vzpomínání a procvičování paměti a Vlastivědnou knížku pro vzpomínání a procvičování paměti a opět propojuje procvičování paměti s reminiscencí. Tématem je tentokrát jídlo, vaření a stolování. Struktura je obdobná jako u předchozích „vzpomínacích ... Všechny informace o produktu Kniha Jak jsme vařili a jedli - Knížka pro vzpomínání a procvičování paměti, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak jsme vařili a jedli - Knížka pro vzpomínání a procvičování paměti. Jak jsme vařili a jedli - Knížka pro vzpomínání a procvičování ... Jak jsme vařili a jedli - Knížka pro vzpomínání a ... ... . Jak jsme vařili a jedli - Knížka pro vzpomínání a procvičování paměti - Klára Cingrošová, Klára Dvořáková 299.00 Kč Interaktivní aktivizační kniha pro seniory a všechny, kteří o ně pečují. Hledáte Jak jsme vařili a jedli - K...SOUVISEJÍCÍ KNIHY