Restaurant The Hills

Restaurant The Hills - Matias Faldbakken | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Matias Faldbakken
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Restaurant The Hills.pdf


Chcete si knihu přečíst?Restaurant The Hills ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matias Faldbakken. Číst Restaurant The Hills Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román vypráví číšník fiktivní kavárny v Oslu, již kdysi založil Angličan Hill. Číšník je postava záhadná, nedozvíme se o něm nic, ani jeho jméno, jen to, že, jak sám na sebe prozradí, je hypersenzitivní. Svým profesionálním okem pozoruje hosty a kolegy, uvažuje o nich a mnohé se dozvídá. Jeho vyprávění je ironickým a lehce misantropickým obrazem několika dekadentních kavárenských dnů. Autorův styl je stejně vytříbený, jako jsou hosté restaurace. Hosté hrají své hry, číšník zesměšňuje jejich bohémství a snobství, avšak nezastírá, že i on je zčásti snob a svým způsobem je obdivuje. Ovšem snaha o udržení evropské kavárenské tradice vyžaduje v přímočaré a nekomplikované skandinávské kultuře všedního dne značné úsilí.


... Restaurants - Saint Louis, MO: See 6,985 Tripadvisor traveler reviews of 6,985 restaurants in Saint Louis The Hill and search by cuisine, price, and more ... Online Menu of Cachas Taco Bar, Lake in the Hills, IL ... . Dining in The Hills Shire, Greater Sydney: See 15,152 Tripadvisor traveller reviews of 459 The Hills Shire restaurants and search by cuisine, price, location, and more. The Hills Restaurant. Professional Meetings and Luncheons. $16.00. Price inclusive of Small Dessert, Table Linen, Tax, and Gratuity. The Hills Restaurant. 805 likes · 1 talking about this · 65 were here. The Hills Restaurant serves fresh, locally sourced food. ... LILY GARDEN RESTAURANT, Lake in the Hills - Menu, Prices ... ... . The Hills Restaurant. 805 likes · 1 talking about this · 65 were here. The Hills Restaurant serves fresh, locally sourced food. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY