Druhý mozek: Naše pocity, rozhodování, zdraví a pohoda procházejí střevem

Druhý mozek: Naše pocity, rozhodování, zdraví a pohoda procházejí střevem - Emeran Mayer | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Emeran Mayer
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Druhý mozek: Naše pocity, rozhodování, zdraví a pohoda procházejí střevem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Druhý mozek: Naše pocity, rozhodování, zdraví a pohoda procházejí střevem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emeran Mayer. Číst Druhý mozek: Naše pocity, rozhodování, zdraví a pohoda procházejí střevem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Biologické propojení lidské mysli s trávicí soustavou je přirozené a nedělitelné. Tuto souvislost sami instinktivně cítíme při stresu či nervozitě, v lékařství má její využití dávnou tradici ájurvédskou a čínskou, západní tradici však schází. I když ale naše lékařská věda objevila celostní pohled na lidský organismus teprve nedávno, výzkum komunikace střevního mikrobiomu – tedy mikroorganismů, jež naše tělo obývají – s naším mozkem patří dnes k podstatným trendům. Kniha Druhý mozek je revoluční a provokativní zprávou o tomto rychle se rozvíjejícím vědním oboru a zároveň praktickým průvodcem, který učí, jak využít propojení naší mysli s trávicí soustavou v zájmu našeho zdraví.


... mozek: Naše pocity, rozhodování, zdraví a pohoda procházejí střevem ... Populárně-vědecké - Lékařská literatura a pomůcky pro ... ... . Emeran Mayer Nakladatel ... Druhý mozek Naše pocity, rozhodování, zdraví a pohoda procházejí střevem. Přidat recenzi Recenze v médiích (1) Autoři ... Kniha Druhý mozek je revoluční a provokativní zprávou o tomto rychle se rozvíjejícím vědním oboru a zároveň praktickým průvodcem, který učí, jak využít propojení naší mysli s trávicí soustavou v zájmu našeho zdraví. (naše pocity, rozhodování, zdraví a pohoda procházejí střevem) Dru ... Druhý mozek Naše pocity, rozhodování, zdraví a pohoda ... ... . (naše pocity, rozhodování, zdraví a pohoda procházejí střevem) Druhý mozek Naše pocity, rozhodování, zdraví a pohoda procházejí střevem. skladem. běžná cena: 289 Kč ... Druhý mozek Naše pocity, rozhodování, zdraví a p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY