Nesvatí svatí

Nesvatí svatí - Eduardo Mendoza | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eduardo Mendoza
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nesvatí svatí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nesvatí svatí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eduardo Mendoza. Číst Nesvatí svatí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tři obyčejní Barceloňané – tři neobyčejné příběhy pohnutí mysli. Eduardo Mendoza sám napsal, že lidé vidí jako svaté proto, jak se životem protloukají, jak zápolí mezi lidským a božským bytím. Nejednou jim ublíží jejich bližní, nejednou sami způsobí bolest svým bližním. Od vystavované velryby, přes domorodý kmen i hodiny literatury ve vězení – autor s osobitým smyslem pro humor malé chvíle a malá gesta přetváří v prozření, která mění životy mnohých dalších.


...svatí svatí vypráví o světě, z nějž se příchozímu nechce vrátit zpět ... Nesvatí svatí - iKarmel.cz ... . O světě klášterů a mnichů, o hledání a nalézání, o zápasech a protivenstvích. Setkáme se tu i s humorem, se situacemi, které mají do šablonovitých představ o církevním životě daleko. Tři příběhy Nesvatí svatí současného španělského spisovatele Eduarda Mendozy napsal autor v různých obdobích svého tvůrčího rozmachu. V prvním příběhu rozkrývá autor lidskou malodušnost a přetvářku. Ve d ... Nesvati svati | HLEDEJCENY.cz ... . V prvním příběhu rozkrývá autor lidskou malodušnost a přetvářku. Ve druhém pokrytectví, v němž žijí jednotlivci i společnost. Kniha Nesvatí svatí vypráví o světě, z nějž se příchozímu nechce vrátit zpět. O světě klášterů a mnichů, o hledání a nalézání, o zápasech a protivenstvích. Setkáme se tu i s humorem, se situacemi, které mají do šablonovitých představ o církevním životě daleko. Nesvatí svatí jsou zárove...SOUVISEJÍCÍ KNIHY