Couchsurfing v Rusku: Aneb jak jsem málem začal rozumět Putinovi

Couchsurfing v Rusku: Aneb jak jsem málem začal rozumět Putinovi - Stephan Orth | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stephan Orth
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Couchsurfing v Rusku: Aneb jak jsem málem začal rozumět Putinovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Couchsurfing v Rusku: Aneb jak jsem málem začal rozumět Putinovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephan Orth. Číst Couchsurfing v Rusku: Aneb jak jsem málem začal rozumět Putinovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prvni kniha o Rusku bez medvědů a balalajek! Co je propaganda a co je skutečnost? O žádné části zeměkoule nepanují tak zmatené a rozporuplné informace jako o Rusku. V tom případě pomůže jediné: vyrazit na cestu a udělat si svůj vlastní obrázek. Po deset týdnu sbírá autor bestselleru Stephan Orth mezi Moskvou a Vladivostokem malé i velké postřehy. A od jednoho gauče ke druhému objevuje na své cestě zemi, v níž se za strohou fasádou skrývá nekonečná srdečnost. Diamantový důl v Jakutii, dača uprostřed velkoměsta, vesnice na Sibiři s lidmi věřícími v konec světa: na podobných místech hledá Stephan Orth skutečné Rusko. Mezi Moskvou a Grozným, mezi Petrohradem a Vladivostokem přespává doma u místních lidí, diskutuje s nimi o politice, propagandě a pelmeních a nechává si ukázat jejich svět. Přitom se setkává nejen s podporovateli Putina, pijáky vodky a ozbrojenými pomatenci, ale také se srdečnými muzikanty, intelektuálním pedantem a s tou nejkrásnější ženou celé země. Zjišťuje, co mají společného palačinky s citovým životem Rusů, jak na Krymu přistáli „zelení mužíčci“ – a objevuje dokonce utajenou skrýš pověstmi opředené ruské duše. Od jednoho hostitele k druhému mu přibývají dílky do skládačky jeho osobního obrazu této obrovské země, která v současnosti slaví pochybný návrat na jeviště světové politiky. A zároveň na cestě samozřejmě hledá také sebe sama.


... jsem málem začal rozumět Putinovi. . ... Couchsurfing v Rusku, aneb, Jak jsem málem začal rozumět ... ... .. Stephan Orth: Couchsurfing v Rusku. Aneb jak jsem málem začal rozumět Putinovi Kód: K065. 5 hodnocení Značka: Nakladatelství KAZDA. 349 Kč -20 % ... Orth je autorem bestselleru „Couchsurfing v Íránu", u vydavatelství Malik vyšla kromě toho také jeho kniha „Dědečkův ... Start by marking "Couchsurfing v Rusku: Aneb jak jsem málem začal rozumět Putinovi" as Want to Read: ... Start your review of Couchsurfing v ... Couchsurfing v Rusku - Aneb jak jsem málem začal rozumět ... ... ... Start your review of Couchsurfing v Rusku: Aneb jak jsem málem začal rozumět Putinovi. Write a review. May 27, 2017 Anne Goldschrift rated it it was amazing · review of another edition. Couchsurfing v Rusku: Aneb jak jsem málem začal rozumět Putinovi Stephan Orth Nakladatel: Nakladatelství Kazda 2018 Kniha: Couchsurfing v Rusku -- Aneb jak jsem málem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY