Slova - Chytré prstíky

Slova - Chytré prstíky - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slova - Chytré prstíky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slova - Chytré prstíky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Slova - Chytré prstíky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Procvičujte s dětmi pomocí karet Chytré prstíky psaní slov z různých oblastí základní slovní zásoby, jako jsou například jídlo, nábytek či dopravní prostředky. Tato sada obsahuje oboustranné omyvatelné karty, na které se dá psát stíratelným fixem a které se dají používat znovu a znovu. Vkusné ilustrace vytvořené pomocí techniky otisků prstů podněcují kreativitu dětí a podporují je v zapojení do činnosti.


...it.ly/cisla_chytre_prstiky http://bit.ly/Abeceda_chytre_prstiky Procvičujte s dětmi psaní číslic a písmen, naučte je počítat a psát pomocí karet ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Trh knih - můj antikvariát ... ... ... Slova - Chytré prstíky Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025624494 ISBN: 978-80-256-2449-4 Originál: Wipe and Clean Alphaprints Flash CVards Words Překlad: Vyskočil, Josef Popis: 1× Pouzdro, 1× sada karet, lístková, 26 stran, česky Rozměry: 12,5 × 17,2 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) 26 karet k opakovanému procvičování psaní názvů zvířat a stíratelný fix k tomu - to je sada karet Chytré prstíky! Loading... Autopl ... Slova - Chytré prstíky - Logopedie VENDY ... . vydání) 26 karet k opakovanému procvičování psaní názvů zvířat a stíratelný fix k tomu - to je sada karet Chytré prstíky! Loading... Autoplay When autoplay is enabled, a suggested video ... Slova - Chytré prstíky. Procvičujte s dětmi pomocí karet Chytré prstíky psaní slov z různých ob...SOUVISEJÍCÍ KNIHY