288 nejkrásnějších zvířecích omalovánek

288 nejkrásnějších zvířecích omalovánek - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
288 nejkrásnějších zvířecích omalovánek.pdf


Chcete si knihu přečíst?288 nejkrásnějších zvířecích omalovánek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst 288 nejkrásnějších zvířecích omalovánek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Roztomilí pejsci, půvabní ptáci, okouzlující motýli a oblíbení domácí mazlíčci – všechna tato zvířata, která už netrpělivě čekají na vybarvení, najdete v boxu. Připravte si různobarevné pastelky nebo fixy a můžete se pustit do práce. Opusťte zažité představy a tradiční barevné kombinace a vybarvujte vaše oblíbená zvířata tak, jak to cítíte. Odměnou pro vás budou jedinečné kousky, které určitě nikde nepotkáte.Díky perforovaným stránkám si zdařilé obrázky snadno vytrhnete a můžete je vystavit nebo darovat.


...rásnějších zvířecích omalovánek kolektiv ... Omalovánky Kočky a psi ... . 4,5 ( 2) Zvířecí nej omalovánky v jednom boxu! Roztomilí pejsci, půvabní ptáci, okouzlující motýli a oblíbení domácí mazlíčci - všechna tato zvířata, která už netrpělivě čekají na vybarvení, najdete v boxu. Připravte si různobarevné pastelky nebo fixy a ... 288 nejkrásnějších zvířecích omalovánek. ... 288 nejkrásnějších zvířecích omalovánek. AL00087. 1 z 5; Roztomilí pejsci, půvabní p ... 288 nejkrásnějších zvířecích omalovánek | Dumknihy.cz ... ... . AL00087. 1 z 5; Roztomilí pejsci, půvabní ptáci, okouzlující motýli a oblíbení domácí mazlíčci - všechna tato zvířata, která už netrpělivě čekají na vybarvení, najdete v tomto boxu. ... Všechny informace o produktu Kniha 288 nejkrásnějších zvířecích omalovánek -, porov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY