Labyrint světa a ráj srdce: Komiksové zpracování klasického barokního díla

Labyrint světa a ráj srdce: Komiksové zpracování klasického barokního díla - Jan Amos Komenský, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Amos Komenský,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Labyrint světa a ráj srdce: Komiksové zpracování klasického barokního díla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Labyrint světa a ráj srdce: Komiksové zpracování klasického barokního díla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Amos Komenský,. Číst Labyrint světa a ráj srdce: Komiksové zpracování klasického barokního díla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Alegorické poutníkovo putování labyrintem světaKomiksová adaptace stěžejního díla Jana Amose Komenského svým tradičním výtvarným i jazykovým pojetím ctí alegoričnost původního textu a současně volí jazyk srozumitelný pro současného čtenáře. Záměrem je přiblížit tento literární poklad a jeho poselství lidem, které by původní text od četby patrně odradil. Autoři se snažili, aby byl komiks zábavný a překypoval detaily, jimiž se může čtenář bavit dlouhé hodiny. V závěru knihy je uveden plný text původního díla.


... Labyrint světa a ráj srdce -- Komiksové zpracování klasického barokního díla - Zdeněk Ležák ... labyrint | Srovnanicen.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Labyrint světa a ráj srdce: Komiksové zpracování klasického barokního díla Jan Amos Komenský, Zdeněk Ležák Labyrint světa a ráj srdce: Komiksové zpracování klasického barokního díla Máte u nás již registrovaný účet? Registrací získáte slevu na zboží ve výši 15 % a další výhody. Labyrint světa a ráj srdce : komiksové zpracování klasického barokního díla / Hlavní autor: ... Labyrint světa a ráj srdce: Komiksové zpracování ... ... . Labyrint světa a ráj srdce : komiksové zpracování klasického barokního díla / Hlavní autor: Ležák, Zdeněk, 1974- ... Labyrint světa a ráj srdce : v jazyce 21. století / Hlavní autor: Komenský, Jan Amos, 1592-1670 Vydáno: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY