České pohádky

České pohádky - Melita Denková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Melita Denková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
České pohádky.pdf


Chcete si knihu přečíst?České pohádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Melita Denková. Číst České pohádky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velká rodinná kniha přináší nejkrásnější české pohádky Karla Jaromíra Erbena a Boženy Němcové; najdeme tu např. Zlatovlásku, Tři zlaté vlasy děda Vševěda, Prince Bajaju, Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého, Rozum a Štěstí a další příběhy, které patří do zlatého fondu české literatury pro děti. Pohádky vybrala a upravila Melita Denková, která se rovněž postarala o výběr působivých ilustrací Artuše Scheinera, známého výtvarníka 30. let minulého století.


...filmy české filmy.cz české filmy 2013 české filmy celé staré české filmy celé české filmy ... Seznam českých filmových pohádek - Wikipedie ... .cz české filmy .cz české filmy stažení zdarma české filmy ke . Pravidelně ... Nejlepší české pohádky. ... Filmové recenze, novinky v kinech 2016, filmová databáze, české filmy, trailery, upoutávky a jiná videa, filmové hlášky - Kinobox.cz Technické problémy prosíme hlašte na support kinobox.cz Své podněty a připomínky pište na redakce kinobox.cz by Televizní pohádky CZ. 1:02:40. Modr ... České pohádky online ke shlédnutí zdarma | Pohádkář.cz ... .cz Své podněty a připomínky pište na redakce kinobox.cz by Televizní pohádky CZ. 1:02:40. Modrý pták (TV film) Pohádka / Česko, 1993, 81 min ... O zakletém hadovi 1983 ukázka České film...SOUVISEJÍCÍ KNIHY