Plovárna

Plovárna - Libby Pageová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Libby Pageová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Plovárna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Plovárna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libby Pageová. Číst Plovárna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kate je dvacet šest, pracuje v redakci okresních novin a raději se zabývá příběhy cizích lidí, než aby žila svůj vlastní. Když je pověřena, aby napsala příběh o místní občanské plovárně, která se má po bezmála stovce let existence uzavřít, setká se s šestaosmdesátiletou Rosemary, vdovou, která na plovárnu chodila celý svůj život. Banální příběh začne získávat na zajímavosti, když Kate odhaluje dojemné a někdy i osudové příběhy, které se k místu vážou, a Rosemary objevuje srdečnou a kurážnou ženu. Společně se rozhodnou krásnou starou plovárnu zachránit. Není náhoda, že Kate mnohokrát napadne, jestli tenhle malý velký plán nakonec nezachrání i ji samotnou.


...plovárna - areál se nachází 1 km severně od Mladých Buků ... Plovárna - Pool ... . V areálu je možno ubytování v chatkách a hlavně koupání v 50m bazénu s postupným dnem. V areílu se nacházi i restaurace s tradiční čekou kuchyní Obcanska Plovarna, Prague: See 226 unbiased reviews of Obcanska Plovarna, rated 4.5 of 5 on Tripadvisor and ranked #580 of 5,927 restaurants in Prague. Volyňská plovárna byla postavena v letech 1939 - 1941 u řeky Volyňky.V jejím areálu se nachází bazén 18 x 50 m se šatnami a l ... Malá Skála - areál Žlutá plovárna ... .V jejím areálu se nachází bazén 18 x 50 m se šatnami a letní restaurací.V roce 2008 ji ministerstvo kultury vyhlásilo kulturní památkou, čímž ocenilo unikátnost koupaliště, které je jediným svého druhu v republice.Dřevěné kabiny, sprchy i bazén jsou stá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY