Nehmotné dědictví

Nehmotné dědictví - Giovanni Levi | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Giovanni Levi
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nehmotné dědictví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nehmotné dědictví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Giovanni Levi. Číst Nehmotné dědictví Online je nyní tak snadné!

POPIS


Leviho příběh, jehož hrdinou je piemontský inkvizitor 18. století, představuje jedinečný pokus o vykreslení života venkovské raně novověké společnosti severní Itálie. Krok za krokem v ní autor rozkrývá mentální obzory venkovanů, konfrontovaných s církevní mocí. Pod tlakem a samozřejmě v inkvizitorově „překladu“ mimoděk odhalují svět svých náboženských představ, jež se od církevního učení v mnoha ohledech diametrálně liší. Zároveň však dávají nahlédnout i do svého obyčejného, každodenního života.Vydání knihy podpořilo hlavní město Praha.


...lní webové stránky sdružení České dědictví UNESCO představující památky v České republice zapsané do seznamu světového dědictví UNESCO a města, ve kterých se nacházejí ... UNESCO - Wikisofia ... . Nehmotné dědictví. Prohlášení mistrovských děl ústního a nehmotného dědictví lidstva bylo učiněno generálním ředitelem UNESCO v roce 2001 z důvodu uvědomění si, že existují i nehmatatelné kulturní památky a že je nutné pomoci místním obyvatelům s ochranou těchto děl a k zachování těch místních lidí, kteří znají tyto formy kulturního vyjádření. Oficiální webové stránky sdružení České dědictví UNESCO představující památky v České republice zapsané do seznamu světového dědictví UNESCO a města, ve kterých se na ... Hmotné a nehmotné dědictví UNESCO | Přírodní, kulturní a ... ... . Oficiální webové stránky sdružení České dědictví UNESCO představující památky v České republice zapsané do seznamu světového dědictví UNESCO a města, ve kterých se nacházejí. Podle Úmluvy o ochraně přírodního a kulturního dědictví UNESCO rozlišujeme hm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY