Žena z roku 1899

Žena z roku 1899 - Milan Krčmář | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Krčmář
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žena z roku 1899.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žena z roku 1899 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Krčmář. Číst Žena z roku 1899 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kolik lidí zemřelo při vraždách v Kohnově mlýně? Proč se zřítilo letadlo Antonína Peřiny? Proč Rusové na konci války bombardovali nevinné civilisty? Tyto a další otázky vás napadnou při čtení románu Žena z roku 1899. Jednoznačné odpovědi asi nenajdete, ale zjistíte, že i malé město mohlo žít velkými příběhy. Marie Janíková-Neumanová, nejstarší žena světa, je sice fiktivní postavou, její osudy však vycházejí z reálných událostí, které se staly v první polovině 20. století na Třebíčsku.


...další otázky vás n apadnou při čtení románu Žena z roku 1899 ... Žena z roku 1899 ... . Jednoznačné odpovědi asi nenajdete, ale zjistíte, že i malé město mohlo žít velkými příběhy. Marie Janíková-Neumanová, nejstarší žena světa, je sice fiktivní postavou, její osudy však vycházejí z reálných událostí, které se staly v první ... Tyto a další otázky vás napadnou při čtení románu Žena z roku 1899. Jednoznačné odpovědi asi nenajdete, ale zjistíte, že i malé m ... Žena z roku 1899 - Milan Krčmář | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Jednoznačné odpovědi asi nenajdete, ale zjistíte, že i malé město mohlo žít velkými příběhy. Marie Janíková-Neumanová, nejstarší žena světa, je sice fiktivní postavou, její osudy však vycházejí z reálných událostí, které se staly v první ... A mě napadlo, co by taková paní mohla zažít, kdyby žila v Československu, v mé rodné Třebíči," popisuje Krčmář, jak se v něm zrodil nápad napsat publikaci Žena z roku 1899. Na základě skutečných příběhů z Třebíče a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY