Sedmeroev

Sedmeroev - Neal Stephenson | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Neal Stephenson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedmeroev.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedmeroev ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neal Stephenson. Číst Sedmeroev Online je nyní tak snadné!

POPIS


Měsíc zasáhne záhadný super hustý (neviditelný) objekt a roztříští ho. Lidstvo si zprvu oddychne, že o vlásek uniklo zkáze, avšak vědci brzy zjistí, že trosky se budou dále tříštit a nakonec se zřítí na Zemi a vyhubí veškerý život. Nikdo neuteče, snad jen do vesmíru. Tam ale zatím obíhá pouze Mezinárodní vesmírná stanice ISS... Velkolepá sága o vůli přežít se opírá o vědecké poznatky a působí spíše jako dokument skutečné katastrofy. Autor obratně líčí technické detaily, fyzikální principy a sociologické jevy. Kniha zvláště ve druhé části z daleké budoucnosti hýří nápady a koncepcemi, které přes svou bizarnost mají uvěřitelný a zdůvodněný vědecký základ. Lahůdka pro milovníky klasické sci-fi.


...atastrofickému námětu s přesahem do vesmíru mě zaujala kniha Sedmeroev a tak jsem neváhal ani minutu ... Sedmeroev - Neal Stephenson | Knihy Dobrovský ... . Neal Stephenson nás hned hned na začátku knihy vrhne přímo do osudového dne, rozpadu Měsíce, proto se nemusíme bát žádných předlouhých úvodů do příběhu. Seveneves: 600 pages of infodumping leaves little room for plot development Originally posted at Fantasy Literature I must be developing an immunity to the Kool-Aid that Neal Stephenson serves his fans. Snow Crash and Crytonomicon are two of my favorite books, but I was lukewarm towards The Diamond Age and ... Sedmeroev - Neal Stephenson | Elektronická kniha na Alza.sk ... . Snow Crash and Crytonomicon are two of my favorite books, but I was lukewarm towards The Diamond Age and then hit a wall with Anathem. Sedmeroev. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná...SOUVISEJÍCÍ KNIHY