Český dravec

Český dravec - Ondřej Korčák | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Korčák
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Český dravec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Český dravec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Korčák. Číst Český dravec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha popisuje zážitky z velkých českých přehrad o tom, jak autor knihy v průběhu 8 let nachytal desítky opravdu trofejních candátů a štik. V knize jsou nejen příběhy, ale také spousty rad, jak se dostat na pomyslný vrchol v lovu přívlačí, kdy cílem je lov trofejních dravců v ČR. Na 186 stranách uvidíte 140 barevných fotek autorových nejcennějších ryb i několik fotek jeho rybářských parťáků. Nečekejte žádnou komerci, lov s průvodci ani lov na placených revírech. Celá kniha je o sportovním přístupu k rybařině a o pouštění ulovených ryb zpět na svobodu.


... dravec. 170 likes · 1 talking about this ... Orel mořský: Největší dravec | Ábíčko.cz ... . Stránka zaměřená na cílený lov trofejních dravců v České Republice Kniha: Český dravec - Ondřej Korčák. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Tradičně se k dravcům řadilo pět čeledí ptáků (sokolovití, jestřábovití, orlovcovití, hadilovovití a kondorovití) a řád se nazýval Falconiformes (podle sokola, Falco).Na základě fylogenetických studií (20 ... čeští dravci ... .Na základě fylogenetických studií (2006, 2008) se sokoli oddělili do samostatného řádu sokoli (Falconiformes), neboť jsou příb...SOUVISEJÍCÍ KNIHY