Lego City - Honička ve vysoké rychlosti

Lego City - Honička ve vysoké rychlosti - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Lego City - Honička ve vysoké rychlosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lego City - Honička ve vysoké rychlosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Lego City - Honička ve vysoké rychlosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Lego City došlo k vloupání! Zloděj však nesmí zůstat nepotrestán, a tak ho pronásleduje odvážný policista. Dopadne ho a bude padouch po zásluze potrestán? To záleží jen na tobě. Tato knížka ti kromě napínavého příběhu nabízí také jedinečné rozkládací 3D kulisy, v nichž můžeš příběh dohrát, jak se ti zlíbí. Sestav minifigurky padoucha i zloděje, které jsou rovněž součástí této knihy, a hurá do akce!


...ity - 60138 Honička ve vysoké rychlosti LEGO ... LEGO® City 60138 Honička ve vysoké rychlosti | Feedo.cz ... . Loading... Unsubscribe from LEGO? ... LEGO City Sky Police and Fire Brigade - Where Ravens Crow: Part 2 of 2 ... LEGO City - Honička ve vysoké rychlosti 60138 je hraní s tvojí předtavivostí. Pomoz Chase McCainovi a ostatním policistům dopadnout zločince. Sada má 294 dílků. Zapoj se do akce s policisty z LEGO® City, kteří přivolali Chase McCaina, aby jim pomohl zastavit zločince, který utíká i s kořistí v ukradeném sportovním autě. LEGO® 6174388 Honička ve vysoké rychlosti ... Honička ve vysoké rychlosti 60138 - LEGO City Stavebnice ... ... . LEGO® 6174388 Honička ve vysoké rychlosti. Honička ve vysoké rychlosti 4.56 5 25. Average rating4.6out of 5 stars. 25 Recenzi Odeslat recenzi. ... P.S all three vehicles in this set appears in the 2017 Lego city undercover game as well as three mini figures: Chase McCain...SOUVISEJÍCÍ KNIHY