Uzení: Jak naložit a připravit maso, mořské plody, zeleninu, ovoce a další lahůdky

Uzení: Jak naložit a připravit maso, mořské plody, zeleninu, ovoce a další lahůdky - Jeremy Schmid | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jeremy Schmid
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Uzení: Jak naložit a připravit maso, mořské plody, zeleninu, ovoce a další lahůdky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Uzení: Jak naložit a připravit maso, mořské plody, zeleninu, ovoce a další lahůdky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeremy Schmid. Číst Uzení: Jak naložit a připravit maso, mořské plody, zeleninu, ovoce a další lahůdky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Uzení je starobylá metoda zpracování potravin, prodložení jejich trvanlivosti a zlepšení chuti. Šéfkuchař Jeremy Schmid vám krok za krokem vysvětlí nejen jak si udělat vlastní udírnu, ale i jak správně připravit, ochutit a vyudit různé druhy masa a dalších potravin, aby byl výsledek co nejlepší. Každou kapitolu doplňují recepty, ve kterých zazáří potraviny, které jsme si sami vyudili.Udit můžete nejen maso, ale také sýry, ořechy, vejce a samozřejmě i zeleninu a ovoce a sůl.


... popis produktu UZENÍ.Jak naložit a připravit maso, mořské plody, zeleninu, ovoce a další lahůdky Publikace je rozdělena do následujících kapitol : Proces uzení - uzení za horka, uzení za studena, tekutý kouř ... Uzení - Schmid Jeremy | Knihy Grada ... . Vybavení na uzení - udírna stolní, uzení studeným kouřem ve vinném sudu. Dřevo a jiná paliva. Podtitul: Jak naložit a připravit maso, mořské plody, zeleninu, ovoce a další lahůdky Každou kapitolu doplňují recepty, ve kterých zazáří potraviny, které jsme si sami vyudili. Udit můžete nejen maso, ale také sýry, ořechy, vejce a samozřejmě i zeleninu a ovoce a sůl. Jak naložit a přpravit maso, mořské plody, zeleninu, ovoce a další lahůdky Uzení je starobylá metoda zpracování p ... Jak spravne udit maso levně | Blesk zboží ... . Udit můžete nejen maso, ale také sýry, ořechy, vejce a samozřejmě i zeleninu a ovoce a sůl. Jak naložit a přpravit maso, mořské plody, zeleninu, ovoce a další lahůdky Uzení je starobylá metoda zpracování potravin, prodložení jejich trvanlivosti a zlepšení chuti. Šéfkuchař Jeremy Schmid vám krok za krokem vysvětlí nejen jak si ud...SOUVISEJÍCÍ KNIHY