Kříďák

Kříďák - C. J. Tudor | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
C. J. Tudor
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kříďák.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kříďák ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor C. J. Tudor. Číst Kříďák Online je nyní tak snadné!

POPIS


Všichni máme tajemství. Před některými utíkáme, ale ona si nás najdou. A některé hry končí vždycky stejně… Mysteriózní thriller Kříďák je tu – a nedá se před ním utéct. Cítíte to v lese, ve škole i na hřišti, cítíte to v domech a v lunaparku. Cítíte to na většině míst v malém městečku Anderbury… strach, že vás někdo nebo něco sleduje. Začalo to na pouti roku 1986, kdy se stala ta nehoda. Toho dne potkal dvanáctiletý Eddie pana Hallorana – pana Křídu. Ten přivedl Eddieho na myšlenku nevinné hry pro něj a partu jeho přátel: za pomoci křídových kreseb si mohli nechávat vzkazy. Byla to docela zábava – dokud je křídoví panáčci nedovedli k tělu. Mrtvému dívčímu tělu, rozřezanému na kousky. Tahle událost se jim nesmazatelně vryla do nočních můr. A třicet let poté najdou v dopisních schránkách záhadnou obálku – s panáčkem a kusem křídy. Strašáci z dětských let totiž možná stále dokážou zabíjet. Kříďák, debut britské spisovatelky C. J. Tudor, vychází ve 40 zemích – jako kniha roku.


...k mě překvapil, byl poutavě napsaný a jen doporučuji! P ... Kříďák - C. J. Tudor | Kniha na Alza.cz ... .S.: Podobnost s Kingem jsem ale našla už na začátku - kapitoly, které střídaly dětství a dospělost, styl, jakým je to vyprávěno... Všichni máme tajemství. Před některými utíkáme, ale ona si nás najdou. A některé hry končí vždycky stejně… Mysteriózní thriller Kříďák je tu - a nedá se před ním utéct. Kříďák je dárek, kterému jsem se bránila a tvrdila, ... Kříďák - C. J. Tudor | Kniha na Alza.cz ... . Kříďák je dárek, kterému jsem se bránila a tvrdila, že ta nálepka nezaručuje velký úspěch. Ale mile mě překvapil. Je to hlavně čtivé, přečtete během dne, protože to nutí znát pravdu. Líbilo se mi vyprávění Edieho i prolínání času minulosti a současnosti. Hledáte Kříďák od C. J. Tudor? Dnes objednáte, zítra vyzvedne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY