Černá linie

Černá linie - Jean-Christophe Grangé | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jean-Christophe Grangé
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Černá linie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Černá linie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Christophe Grangé. Číst Černá linie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bývalý šampion ve freedivingu Jaques Reverdi čeká v malajském vězení na rozsudek. Je totiž brutálním sériovým vrahem. Jeho krvavý příběh je ale tak fascinující, že se pařížský novinář Marc Dupeyrat rozhodne o něm napsat knihu. Spojí proto síly s Elisabeth, studentkou psychologie, která o Reverdim píše diplomovou práci. Jenže Reverdi z věznice unikne a pouští se po stopě své nové lásky – Elisabeth. Pro ni i Marca tak začíná opravdová noční můra. Strhující thriller od autora Purpurových řek.


...9 BUNDIČKA černá . Dostupnost: skladem ... Tenká černá linie - Barrandov, streda 20. jún | Telkáč.sk ... . Více položek >> 36, 38, 40, 42, 44. ... Vítejte na webu Linie.cz, českém e-shopu jehož primární zaměření je stylová dámská móda. V naší nabídce najdete produkty značek INFINITE, Andrea Martiny, Zerres a mnoho dalších. Varianty zboží - 701-080 HALENKA černá. ... Vítejte na webu Linie.cz, českém e-shopu jehož primární zaměření je stylová dámská móda. V naší nabídce najdete produkty zna ... Černá linie | Albatrosmedia.cz ... . V naší nabídce najdete produkty značek INFINITE, Andrea Martiny, Zerres a mnoho dalších. Rychlý kontakt. tel. 603171007. Varianty zboží - 401-641 KALHOTY černá. ... Vítejte na webu Linie.cz, českém e-shopu jehož primární zaměření je stylová dáms...SOUVISEJÍCÍ KNIHY