Nářek ze tmy

Nářek ze tmy - Zdenka Hamerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zdenka Hamerová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nářek ze tmy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nářek ze tmy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenka Hamerová. Číst Nářek ze tmy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lákavá dovolená, která se změní v děsivou noční můru…Zita se vydává se svou malou dcerkou Aničkou navštívit kamarádku, která pracuje v Jižním Tyrolsku. Ubytují se u ní doma a za pár hodin přijíždějí i další přátelé, kteří se usadí v horním patře. Všichni si společně užívají teplých podzimních dnů v krásné přírodě. V domě ovšem nejsou sami, ve vedlejším vchodu bydlí majitel s početnou rodinou. A pak – dům není tak tichý a klidný, jak se zdál. Nocí se ozývá hlasitý pláč a Zita má pocit, že ji sledují cizí oči. Kdosi prohlíží a převrací osobní věci.


... ze tmy 4. 6 recenzí ; Zita se vydává se svou malou dcerkou Aničkou navštívit kamarádku, která pracuje v Jižním Tyrolsku ... Kniha - Hamerová, Zdenka - Nářek ze tmy | Knihovnice.cz ... . Ubytují se u ní doma a za pár hodin přijíždějí i další přátelé, kteří se usadí v horním patře. Všichni si společně užívají teplých podzimních dnů v krásné přírodě. Všechny informace o produktu Kniha Nářek ze tmy - Zdenka Hamerová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nářek ze tmy - Zdenka Hamerová. Nářek ze tmy autor: Hamerová Zdenka doporučená cena: 249 Kč naše cena:212Kč Nářek mrtvých autor: Hillman James, Shamd ... nářek - ABZ slovník českých synonym ... . Nářek ze tmy autor: Hamerová Zdenka doporučená cena: 249 Kč naše cena:212Kč Nářek mrtvých autor: Hillman James, Shamdasani Sonu Zdenka Hamerová NÁŘEK ZE TMY a dvěma terasami v přízem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY