Lego Ninjago - Pronásledování

Lego Ninjago - Pronásledování - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lego Ninjago - Pronásledování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lego Ninjago - Pronásledování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Lego Ninjago - Pronásledování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zlý Lord Garmadon se stal vládcem světa Ninjago a chrabří nindžové se museli stáhnout do úkrytu, nebo do vyhnanství, kde je však pronásledují Lovci draků. Navíc se Garmadonovi synové zmocnili už dvou silných Masek Oni. Právě teď tedy potřebují nindžové tvou pomoc jako nikdy předtím. Pomoz jim řešit hádanky, kvízy a plnit úkoly a za odměnu si přečti zábavné komiksy a dobrodružný příběh. A nezapomeň také sestavit minifigurku Lovce draků, abys věděl, jak proti němu nejlépe bojovat.


...em A/S, DK-7190 Billund, Dánsko. Nakupovat online mohou pouze zákazníci starší 18 let ... LEGO Ninjago - Nová dobrodružství Ninjago - YouTube ... . LEGO, logo LEGO, Minifigurky, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, BIONICLE, MINDSTORMS a MIXELS jsou ochranné známky nebo jsou chráněny autorským právem LEGO Group. ©2020 The LEGO Group. Všechna práva vyhrazena. LEGO® NINJAGO Pronásledování kolektív. Obsahuje minifigurku LEGO. Zlý Lord Garmadon se stal vládcem světa Ninjago a chrabří nindžové se museli stáhnout do úkrytu, nebo do vyhnanství, kde je však pronásledují Lovci draků. Navíc se Garmadonovi synové zmocnili už dvou silných Masek Oni. Právě teď tedy po ... Pronásledování Jokera na tříkolce 76159 - lego.com ... . Navíc se Garmadonovi synové zmocnili už dvou silných Masek Oni. Právě teď tedy potřebují ... Všechny informace o produktu Kniha LEGO® NINJAGO Pronásledování, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a rece...SOUVISEJÍCÍ KNIHY