Někdo blízký

Někdo blízký - Cara Hunterová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Cara Hunterová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Někdo blízký.pdf


Chcete si knihu přečíst?Někdo blízký ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cara Hunterová. Číst Někdo blízký Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když otec a matka osmileté Daisy Masonové nahlásí její zmizení z večírku, který pořádali na zahradě rodinného domu, inspektor Adam Fawley se soustředí především na výslechy lidí, kteří děvčátko znali. Ze zkušenosti totiž ví, že v devíti případech z deseti je únoscem dítěte někdo blízký. Navíc celá rodina reaguje poněkud zvláštně – matka se při výslechu soustředí především na to, jak vypadá a působí, otec se chová chladně a nepřístupně. A pak je tu Daisyin zakřiknutý a nemluvný starší bratr, který zjevně něco tají. Fawley hraje o čas a pokouší se najít nějaké vodítko, jenže dívenka jako by se propadla do země – nikdo nic neviděl, nikdo nic neví – holčička možná dokonce nebyla ani na zahradním grilování, z něhož měla zmizet. Všichni však mají na událost svůj názor, o který se neváhají podělit na sociálních sítích, a hlas lidu neváhá odsoudit kohokoli dřív, než tak učiní zákon.


...Koupit eknihu Audiokniha. Psychologické drama ... Proč často nepoznáme, když nám někdo blízký lže? Návod ... ... . Vědí, kdo to udělal. Možná si to ještě neuvědomují. Ale vědí to. Když osmiletá Daisy Masonová zmizí během oslavy z domu, inspektor Adam Fawley dobře ví, že v devíti případech z deseti je pachatelem někdo blízký. Počet stran: 360, Cena: 312 Kč, Rok vydání: 2018, Nakladatelství: HOST, Když osmiletá Daisy Masonová zmizí během oslavy z domu, inspektor Adam Fawley dobře ví, že v devíti případech z deseti je pachatelem někdo blízký. A Daisyina rodina je přinejmenším ... Kdy ... Kniha: Někdo blízký - Cara Hunterová | Knihy.ABZ.cz ... . A Daisyina rodina je přinejmenším ... Když někdo blízký pije kniha od: Claude Ühlinger, Marlyse Tschui. 93 % 6 hodnocení ... Někdo unesl Daisy Masonovou. Vědí, kdo to udělal. Možná si to ještě neuvědomují. Ale vědí to. Osmiletá Daisy Masonová beze stopy zmizí z večírku, který její ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY