Změna přináší uzdravení

Změna přináší uzdravení - Henry Cloud | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Henry Cloud
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Změna přináší uzdravení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Změna přináší uzdravení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Henry Cloud. Číst Změna přináší uzdravení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak pochopit svou minulost a zajistit si tak zdravou budoucnost?V této publikaci se renomovaný psycholog zabývá problematikou mezilidských vztahů a určení vlastní identity. Kniha nabízí čtyři základní kroky, které přispějí k lepšímu osobnímu naplnění a uspokojivým vztahům a pomohou čtenáři vyrovnat se s bolestivými vzpomínkami. Přináší převratné myšlenky, které mohou přispět k vnitřnímu uzdravení jednotlivců i celých společenství. Svým významem se toto dílo řadí hned vedle knihy dr. L. Crabba Uvnitř, která v našem prostřední vyvolala bouřlivou reakci. Pro koho je tato kniha určena?pro toho, kdo chce porozumět událostem, které prožilpro každého, kdo touží po uzdravující změně ve svém životěpro ty, kdo chtějí směřovat ke skutečné zralostiProč je dobré si tuto knihu přečíst?protože vaše zdravá budoucnost vychází z uzdravení ran z minulostiprotože změny, o kterých hovoří, jsou uskutečnitelné pro každého, kdo se pro ně rozhodne.


...přináší uzdravení. Hlavní strana Osobní rozvoj Změna přináší uzdravení Autor: Henry Cloud Jak pochopit svou minulost a zajistit si tak zdravou budoucnost? V této publikaci se renomovaný psycholog zabývá problematikou mezilidských vztahů a určení vlastní identity ... Změna přináší uzdravení - Cloud Henry | Artforum ... ... . Kniha nabízí čtyři základní kroky, které ... Změna přináší uzdravení(Cloud Henry) - V této publikaci se renomovaný psycholog zabývá problematikou mezilidských vztahů a určení vlastní identity. Kniha nabízí čtyři základní kroky, které přispějí k lepšímu osobnímu naplnění a uspokojivým vztahům a pomohou čtenáři vyrovnat se s bolestivými vzpomínkami. Změna přináší uzdravení Autor: Cloud, Henry Nakladatel: Návrat domů EAN: 9788072554102 ISBN: 97 ... Změna přináší uzdravení - Henry Cloud | Databáze knih ... . Kniha nabízí čtyři základní kroky, které přispějí k lepšímu osobnímu naplnění a uspokojivým vztahům a pomohou čtenáři vyrovnat se s bolestivými vzpomínkami. Změna přináší uzdravení Autor: Cloud, Henry Nakladatel: Návrat domů EAN: 9788072554102 ISBN: 978-80-7255-410-2 Originál: Changes The Heat Překlad: Školová, Pavlína a Švecová, Alena Popis: 1× kniha, brožovaná, 296 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY