Královský návrh

Královský návrh - Leila Meachamová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Leila Meachamová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Královský návrh.pdf


Chcete si knihu přečíst?Královský návrh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leila Meachamová. Číst Královský návrh Online je nyní tak snadné!

POPIS


Někteří lidé nevypadají, že by jim bylo souzeno žít šťastně až do smrti. Pokud… Deborah kdysi upřednostnila kariéru před láskou a zrušila vlastní svatbu. Nechtěla nikomu ublížit, ale viděla jedinečnou šanci a chopila se jí. Nyní je jednou z nejrespektovanějších architektek v Denveru. A zatímco profesně je na vrcholu, láska se jí vyhýbá. Tedy než do jejího života nakráčí Daniel Parker. Zakázka na úpravu ústředí jeho firmy se pomalu stává cestou k něčemu mnohem vážnějšímu. Ovšem Dan skrývá tajemství, které může zničit vše, co mezi ním a Deborah vzniká… a rozervat její srdce na kusy. Navždy.


...telný Dan jí svěřuje návrh hlavní budovy své společnosti a brzy ji přiměje, aby znovu věřila v lásku ... Kniha Královský návrh - Leila Meacham | Dobré Knihy.cz ... . Ale má tajemství, které může zničit vše, co vybudovali a navždy zlomit Debořino srdce. Najde Deborah sílu, aby bojovala za lásku, která by jí mohla konečně učinit šťastnou? ... Kniha Královský návrh Jako oddechová literatura je Královský návrh moc příjemné čtení, ale zkrátka ságy jsou zatím nepřekonatelné. Kniha je vhodná pro nenáročné čtenářky, které si chtějí odpočinout a přečíst si něco romantické ... Královský návrh - Knihkupectví Luxor ... . Kniha je vhodná pro nenáročné čtenářky, které si chtějí odpočinout a přečíst si něco romantického. Královský návrh - Leila Meachamová. Někteří lidé nevypadají, že by jim bylo souzeno žít šťastně až do smrti. Pokud… Deborah kdysi upřednostnila... Obsah knihy: Královský návrh. Někteří lid...SOUVISEJÍCÍ KNIHY