Zvukoprostor - Prostorozvuk

Zvukoprostor - Prostorozvuk - Tomáš Dvořák, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Dvořák,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvukoprostor - Prostorozvuk.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvukoprostor - Prostorozvuk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Dvořák,. Číst Zvukoprostor - Prostorozvuk Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prostor je pojem, který vytváří rámec pro vztahy, v prostoru probíhá naše komunikace. Jedním z principů takové komunikace, který je předmětem předkládaného textu, je komunikace akustická. V několika kapitolách se autoři, působící na hudební a taneční fakultě a filmové fakultě AMU, zamýšlejí nad rozmanitými aspekty vzájemných vztahů mezi hudbou, zvukem a prostorem. Slavomír Hořínka v historické sondě odhaluje, jak se prostorová poslechová zkušenost odráží v budování vokálně instrumentálního repertoáru, respektive v zacházení s různými parametry kompoziční struktury. Michal Rataj tematizuje tradici prostorových zvukových projekcí, tzv. spacializace, která nalezla své místo především v oblasti akusmatické hudby francouzského střihu. Jan Trojan rekapituluje zrod mobilního akusmonia, nového "hudebního nástroje", který vznikal na hudební fakultě AMU v letech 2016-2018. Tomáš Dvořák se zamýšlí nad existencí přirozených i uměle vznikajících zvukových projevů v našem životním prostoru z pohledu socio-politické kontinuity moderní západní společnosti.


... informace o produktu Kniha Zvukoprostor - Prostorozvuk - Tomáš Dvořák, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zvukoprostor - Prostorozvuk - Tomáš Dvořák ... VIAF ID: 84953140 (Personal) ... . Prostor je pojem, který vytváří rámec pro vztahy, v prostoru probíhá naše komunikace. Jedním z principů takové komunikace, který je předmětem předkládaného textu, je komunikace akustická. V několika kapitolách se autoři, působící na udební fakultě a filmové fakultě… Zvukoprostor / Prostorozvuk. Výzkum zvuku a prostoru. Grantový projekt katedry skladby HAMU 2016-2018 Prostor je pojmem, který vytváří rámec pro vztahy. Takový rámec může být fyzické, materiální pov ... Zvukoprostor - Prostorozvuk - Tomáš Dvořák,Michal Rataj ... ... . Výzkum zvuku a prostoru. Grantový projekt katedry skladby HAMU 2016-2018 Prostor je pojmem, který vytváří rámec pro vztahy. Takový rámec může být fyzické, materiální povahy,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY