Město v ohrožení

Město v ohrožení - Stefanie Pintoffová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stefanie Pintoffová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Město v ohrožení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Město v ohrožení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stefanie Pintoffová. Číst Město v ohrožení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý thriller ze současnosti od Stefanie Pintoffové, držitelky prestižní Edgar Award. Dva dramatické dny na newyorském Manhattanu. Dvě unesené děti. A spousta tajemství kolem minulosti policejního komisaře… V davu během slavnosti před Dnem díkůvzdání se ozve děsivý výstřel – k zemi padá komisař Logan Donovan. Když se situace uklidní, ukáže se, že byla unesena Donovanova dcera Allie – a nejen ona. Navíc únoscovy požadavky jsou šokující. Zvláštní agentka Eva Rossiová se svým speciálním týmem odsouzených zločinců s mimořádnými schopnostmi stojí před nelehkou otázkou: Koho se bát víc? Pomstychtivého zločince, který ohrožuje nevinné životy, nebo okouzlujícího, ale arogantního policisty, jenž bojuje o záchranu své dcery, ale možná se jen pokouší zahladit stopy po svých prohřešcích?


...erice se dělají občas ve stavebnictví chyby ... Policejní akademie 6: Město v obležení - Wikipedie ... ... které je nutné napravit demolicí. ... Černobyl a město duchů Pripjať - Duration: 29:41. Martin Cígler 605,101 views. 29:41. Město v ohrožení Interrogation; Mesto v ohrození ; Akční / Thriller ... Takze ich nekonecna hra na macku a mys v tom kto koho prekabati je napinava az do konca a cely cas som bol zvydavy na vyustenie pribehu, ktore ma prekvapilo a pobavilo. Vdaka nemu davam filmu aj tretiu hviezdicku. A ... Zapomenutá města díl 5 Mrtvá města v Chile a Detroit - YouTube ... . Vdaka nemu davam filmu aj tretiu hviezdicku. Akcie tu je pomenej. Kniha Město v ohrožení Přidat komentář. konicekbily. 39 24.03.2019. Originální nápad vyšetřovacího týmu složeného z různých zločinců nabyl podle mne plně využit. ... Kobra 11 - Město v ohrožení (epizoda) (S12E01) Akční / Krimi, Německo, 2008. Režie: Axel Sand Hrají: Gedeon Burkhar...SOUVISEJÍCÍ KNIHY