Rostliny a jejich půvab v ilustracích Karla Svolinského

Rostliny a jejich půvab v ilustracích Karla Svolinského - František Starý | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
František Starý
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rostliny a jejich půvab v ilustracích Karla Svolinského.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rostliny a jejich půvab v ilustracích Karla Svolinského ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Starý. Číst Rostliny a jejich půvab v ilustracích Karla Svolinského Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha ukazuje vynikajícími obrázky malíře Karla Svolinského planě kvetoucí rostliny, se kterými se běžně setkáváme při našich procházkách přírodou. Učí krásu rostlin objevovat, vnímat a poznávat. V textu jsou uvedena nejčastější stanoviště, kde každá rostliny roste, její doba kvetení, užitečnost, nebo i možná škodlivost, jedná-li se o rostlinu jedovatou. Řazení odpovídá fylogenetickému systému. šestibarevný tisk na 150 g chamoix papíře, pevná vazba.


...vejte knihu Rostliny a jejich půvab v ilustracích Karla Svolinského v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Aventinum - knihy | Databáze knih ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha: Rostliny a jejich půvab v ilustracích Karla Svolinského Autor: František Starý Kniha ukazuje vynikajícími obrázky malíře Karla Svolinského planě kvetoucí rostliny, se kterými se běžně setkáváme při našich procházkách přírodou. Rostliny a jejich půvab v ilustracích Karla Svolinského Autor: Starý, František Nakladatel: Aventinum EA ... Rostliny a jejich půvab v ilustracích Karla Svolinského ... ... . Rostliny a jejich půvab v ilustracích Karla Svolinského Autor: Starý, František Nakladatel: Aventinum EAN: 9788086858241 ISBN: 978-80-86858-24-1 Ilustrace: Svolinský, Karel Popis: 1× kniha, vázaná, 288 stran, česky Rozměry: 17 × 25 cm Všechny informace o produktu Kniha Rostliny a jejich půvab v ilustracích Karla Svolinského, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY