Průvodce vaším zdravím

Průvodce vaším zdravím - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Průvodce vaším zdravím.pdf


Chcete si knihu přečíst?Průvodce vaším zdravím ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Průvodce vaším zdravím Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato příručka vám v praktické, srozumitelné a ucelené podobě poradí se vším, co potřebujete vědět při péči o vlastní zdraví i o zdraví své rodiny. Spojuje nejen učenost tradiční medicíny a lidovou moudrost bylinkářství, ale také moderní použití homeopatie, jemnou účinnost aromaterapie a léty prověřené stravovací praktiky. Obsahuje deset samostatných částí, které vás přímo přivedou k jednotlivým soustavám v těle (včetně jedné sekce věnované dětským nemocem). Příručka se soustředí na jednoduché domácí prostředky, což vám pomůže rozhodnout se, který druh léčby – tradiční, nebo doplňkový – je pro vás v různých situacích nejlepší. Tato srozumitelná a dobře podaná kniha plná informací o domácích prostředcích tišících většinu běžných zdravotní potíží bude sloužit zdraví vaší rodiny mnoho let.


...ednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách ... Vysoký krevní tlak (hypertenze) - příznaky, tabulka ... ... . Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Kniha: Průvodce vaším zdravím. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací ... Kategorie "Zdraví" - Antikvariát B612 ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Průvodce vaším zdravím. Zdraví a životní styl Kniha.cz. Podrobnosti. Tato příručka vám v praktické, srozumitelné a ucelené podobě poradí se vším, co potřebujete vědět při péči o vlastní zdraví i o zdraví své rodiny. Spojuje nejen učenost tradiční medicíny a lidovou moudrost bylinkářství...SOUVISEJÍCÍ KNIHY