Na jedné lodi: Mapování života bezdomovců v urbánním prostoru

Na jedné lodi: Mapování života bezdomovců v urbánním prostoru - Petr Vašát | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Vašát
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na jedné lodi: Mapování života bezdomovců v urbánním prostoru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na jedné lodi: Mapování života bezdomovců v urbánním prostoru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Vašát. Číst Na jedné lodi: Mapování života bezdomovců v urbánním prostoru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bezdomovectví představuje v České republice relativně nový fenomén. Za komunismu bylooficiálnězakázané,cožovšemneznamená, že by neexistovalo. Plně se ale rozvinulo až v průběhu transformačních let, kdy se„politikasoucitu“postupněproměnila v „politiku represe“. Kniha se věnuje každodennímuživotutzv.naulicivsoučasnýchměstech, kde bezdomovci představují stále palčivějšíproblém.Nejprvepodávástručnou historii bezdomovectví v ČR, současné výzkumy a jejich výsledky. Následně se zaměřuje na sociální vztahy a organizaci, ekonomické aktivity a časoprostor bezdomovců. Tyto sféry vztahuje k širším sociálním, ekonomickým apolitickým podmínkám českých městaspolečnosti.Knihazaloženánaautorově dlouhodobém etnografickém výzkumu je komplexní studií života bezdomovců v urbánním prostoru.


...né lodi: Mapování života bezdomovců v urbánním prostoru Petr Vašát Nakladatel: Academia Úvod > Nové knihy > Učebnice, odborná literatura > Společenské, humanitní vědy > Právo, politologie, sociologie > Petr Vašát - Na jedné lodi Nové knihy Beletrie pro dospělé Na jedné lodi ... Ruslan přivezl další náklad zdravotnického materiálu z ... ... . Zpráva o výsledcích výzkumu by měla vyjít knižně na přelomu tohoto a příštího roku v publikaci nazvané Na jedné lodi. Mapování života lidí bez domova v urbánním prostoru. Už dnes je ale k vidění putovní výstava fotografií zpracovaných společně s příběhy jednotlivých fotografů-bezdomovců. Na jedné lodi. Zpráva o výsledcích výzkumu by měla vyjít knižně na přelomu tohoto a příštíh ... Na jedné lodi - Petr Vašát | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Mapování života lidí bez domova v urbánním prostoru. Už dnes je ale k vidění putovní výstava fotografií zpracovaných společně s příběhy jednotlivých fotografů-bezdomovců. Na jedné lodi. Zpráva o výsledcích výzkumu by měla vyjít knižně na přelomu tohoto a příštího roku v publikaci nazvané Na jedné lodi. Mapování života li...SOUVISEJÍCÍ KNIHY