Zvířata Afriky

Zvířata Afriky - Jiří Felix, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Felix,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvířata Afriky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvířata Afriky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Felix,. Číst Zvířata Afriky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obrazová publikace seznamuje čtenáře se zvířaty žijícími v Africe v různých oblastech.Knížka je určena všem milovníkům přírody, kteří se chtějí něco dozvědět o skrytém, zajímavém a často složitém životě zvířat, žijících s námi na jedné planetě. Útlá publikace ovšem zmiňuje jen druhy nápadné, ohrožené či vzácné, zasluhující si zvláštní pozornost, zaměřuje se hlavně na typické africké savce, ptáky, i některé zástupce plazů, obojživelníků, ryb a některých bezobratlích.


...(anglicky Africa, francouzsky Afrique, portugalsky África, arabsky أفريقيا, Afrīqiyā, amharsky አፍሪቃ, 'Äfəriqa, svahilsky Afrika) je třetí největší kontinent po Asii a Americe s celkovou rozlohou přes 30,3 mil ... Josef Vágner: Zvířata Afriky - bazar | OdKarla.cz ... . km², což představuje 20,3 % celkového povrchu souše na Zemi a včetně ostrovů pokrývá 6 % celkové rozlohy Země. Africká zvířata Stránka naposledy upravena 07:55, 26 Ún 2010 uživatelem Mgr. Jindřich Strejček. Obsah Žádné titulky . Obrázek je dostupný pod licencí Creative Commons . Věřím, že se zde dozvíte hodně nových věcí o etologii zvířat a také o prostředí, ve kterém tato zvířata žijí, a b ... Zvířata Afriky ... . Jindřich Strejček. Obsah Žádné titulky . Obrázek je dostupný pod licencí Creative Commons . Věřím, že se zde dozvíte hodně nových věcí o etologii zvířat a také o prostředí, ve kterém tato zvířata žijí, a budete se na tyto stránky rádi vracet. Pojďte na virtuální návštěvu Afriky a můžete si tady alespoň zčásti splnit sv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY