Nové poselství z Prahy

Nové poselství z Prahy - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nové poselství z Prahy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nové poselství z Prahy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Nové poselství z Prahy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nové poselství z Prahy vychází bez uvedení jmen autorů, neboť jde o knihu inspirovanou. Je v ní obsaženo vědění významné pražské duchovní školy, jež pracovala v letech 1926-1976. Knihu tvoří tři části: Musíš vědět, Filosofie Ducha a Cesta mystická. První část zaznamenává rozhovory žákyně a mistra, druhou část tvoří poselství pravdy o člověku a jeho životě na Zemi - planetě Kříže, o vesmíru a zákonech Boží tvorby. Závěrečná část je výjimečnou učebnicí meditačních a dechových cvičení. Cesta mystická je Cestou královskou, jež vede k probuzení skrze Ducha Svatého.


...oselství z Prahy vychází bez uvedení jmen autorů, neboť jde o knihu inspirovanou ... Nové poselství z Prahy . - Husinec, Prachatice - Sbazar.cz ... . Je v ní obsaženo vědění významné pražské duchovní školy, jež pracovala v letech 1926-1976. Knihu tvoří tři části: Musíš vědět, Filosofie Ducha a Cesta mystická. Nové poselství z Prahy vychází bez uvedení jmen autorů, neboť jde o knihu inspirovanou. Je v ní obsaženo vědění významné pražské duchovní školy, jež pracovala v letech 1926-1976. Knihu tvoří tři části: Musíš vědět, Filosofie Ducha a Cesta mystická. Nov ... Nové poselství z Prahy od 205 Kč - Heureka.cz ... . Knihu tvoří tři části: Musíš vědět, Filosofie Ducha a Cesta mystická. Nové poselství z Prahy vychází bez uvedení jmen autorů, neboť jde o knihu inspirovanou. Je v ní obsaženo vědění významné pražské duchovní školy, jež pracovala v letech 1926-1976. Nové poselství z Prahy vychází bez uvedení jmen autorů, neboť jde ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY