Francina válka: Pravdivá výpověď mladé ženy, která přežila holocaust

Francina válka: Pravdivá výpověď mladé ženy, která přežila holocaust - Franci Rabínková Epsteinová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Franci Rabínková Epsteinová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Francina válka: Pravdivá výpověď mladé ženy, která přežila holocaust.pdf


Chcete si knihu přečíst?Francina válka: Pravdivá výpověď mladé ženy, která přežila holocaust ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Franci Rabínková Epsteinová. Číst Francina válka: Pravdivá výpověď mladé ženy, která přežila holocaust Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mladá Franci Rabínková vyrostla v privilegované pražské rodině a získala skvělé vzdělání. Čekala ji budoucnost majitelky rodinného módního salonu a oddané dcery a manželky. Po přijetí nacistických protižidovských zákonů se ale vše rychle mění a v létě roku 1942 je dvaadvacetiletá Franci Rabínková i s rodiči deportována do Terezína. Zde začíná její tříleté putování přes Osvětim-Birkenau a nucené práce v Hamburku až do Bergen Belsenu. V dubnu 1945 tábor osvobozují Britové a v létě téhož roku se Franci konečně vrací do Prahy, ovšem její svět už nikdy nebude stejný jako před válkou. Kniha je intenzivním a upřímným popisem temných let druhé světové války, který se čte jako napínavý román. Autorka je o největších hrůzách schopná vyprávět nepatetickým stylem, který mnohdy nepostrádá humor. Je to příběh o přátelství, naději a touze žít; působivé svědectví silné mladé ženy, která zažila a přežila hrůzy holokaustu.


...a válka: Pravdivá výpověď mladé ženy, která přežila holocaust Franci Rabínková Epsteinová Nakladatel: Mladá fronta 2020 Vvydavatelství Mladá fronta vydává prozatím jako e-book titul Francina válka od autorky Franci Rabínkové Epsteinové ... Anglická Jazyková Oblast ... . Ke knize, vycházející s podtitulem Pravdivá výpověď mladé ženy, která přežila holokaust, napsala doslov dcera autorky Helen Epsteinová. Podívejte se na zajímavé povídání autorky knihy Francina válka - Pravdivá výpověď ženy, která přežila holokaust. Helena Epsteinová své zrušené vystoupení v Knihovna Václava Havla nahradila zdravicí ve videu.. V papírové podobě vych ... Nakladatelství Mladá fronta | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Podívejte se na zajímavé povídání autorky knihy Francina válka - Pravdivá výpověď ženy, která přežila holokaust. Helena Epsteinová své zrušené vystoupení v Knihovna Václava Havla nahradila zdravicí ve videu.. V papírové podobě vychází kniha Francina válka na podzim. Francina válka Pravdivá výpověď mladé ženy, která přežila holocaust Příběh o přátelství, naději a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY