Bezhvězdné moře

Bezhvězdné moře - Erin Morgensternová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Erin Morgensternová
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bezhvězdné moře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bezhvězdné moře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erin Morgensternová. Číst Bezhvězdné moře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zachary Ezra Rawlins je naprosto obyčejný mladík, který vede poklidný studentský život ve vermontském univerzitním kampusu. Vše ale změní jediná návštěva knihovny, při které Zachary na zaprášené polici objeví zvláštní knihu. Bez dechu obrací stránku za stránkou, uchvácený osudy nešťastných milenců, sběratelů klíčů a bezejmenných akolytů, když vtom narazí na něco nečekaného – na příběh z vlastního dětství. Prapodivná kniha mu nedá spát, a tak se rozhodne odhalit její tajemství a sledovat tajuplné stopy v podobě včely, klíče a meče. Cesta plná dobrodružných zvratů ho postupně přivede na maškarní večírek v New Yorku, do tajného klubu a podzemní knihovny, ukryté hluboko pod povrchem země. To, co Zachary objeví, ovšem není jen podzemním útočištěm knih a jejich strážců – je to domov ztracených měst a moří, milenců, kteří si pode dveřmi a napříč časem posílají láskyplné vzkazy, a dávno zapomenutých příběhů vyprávěných uctivým šepotem. Setká se s těmi, kdo tajnému archivu obětovali zrak i jazyk, ale i s těmi, kdo jej naopak chtějí zničit. Spolu s Mirabel, nebojácnou ochránkyní tohoto světa, a Dorianem, pohledným mužem, jehož věrností si nemůže být nikdo jistý, navštíví klikaté tunely, temná schodiště, přeplněné taneční sály i sladká pobřeží kouzelné říše a odhalí pravou podstatu svého údělu.


...né moře. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Noční cirkus (Erin Morgenstern) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Bezhvězdné moře (Erin Morgenstern). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! V překladu se bude román jmenovat Bezhvězdné moře (Bezhviezdne more). Slovenskou verzi bude vydávat nakladatelství Lindemi, které v těchto dnech zveřejnilo obálku t ... Poušť Pyrenejského poloostrova v Euro Truck Simulatoru 2 ... ... . Slovenskou verzi bude vydávat nakladatelství Lindemi, které v těchto dnech zveřejnilo obálku tohoto nového díla. Musíme uznat, že grafik odvedl opravdu pěknou práci. V Česku kniha vyjde pod ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY