Hlas kukačky

Hlas kukačky - Hana Marie Körnerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Marie Körnerová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlas kukačky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hlas kukačky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Marie Körnerová. Číst Hlas kukačky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý příběh o pátrání po tajemství, o němž se i v nejužším rodinném kruhu jen šeptá. Příběh o rozplétání složitých lidských vztahů táhnoucí se hluboko do minulosti. Začalo to už v dětství jako pouhá zvědavost, ale tehdy Kristýně na otázky nikdo neodpověděl. V průběhu let se zvědavost změnila v potřebu odhalit vlastní kořeny a přijít rodinným záhadám na kloub. Už dospělá Kristýna se snaží pochopit jednání svých nejbližších, o nichž si myslela, že je důvěrně zná.


...las kukačky Přidat komentář. Katka2382 ... Hlas kukačky | recenze | Databáze knih ... . 3 předevčírem. Moc pěkná a čtiva kniha.I když od této autorky mám najraději knihu Heřmánkové údolí. ... This feature is not available right now. Please try again later. Hlas kukačky je první knihou od HMK, kterou jsem četla. Některé pasáže jsem četla s těžkým srdcem, jiné zase s ustaranou vráskou na čele. Zasazení děje do příslušného dobového období mi sedlo, některé motivy hlavní hrdinky úplně ne, ale i tak to byla četba, která stála za to. Řád: Kukačky Kukačka obecná Řád: ... Hlas kukačky (Hana Marie Körnerová) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Řád: Kukačky Kukačka obecná Řád: Srostloprstí Ledňáček říční, Vlha pestrá, Mandelík hajní, Dudek chocholatý Hlas kukačky. Kdo napsal knihu H...SOUVISEJÍCÍ KNIHY