Italské jednohubky: S humorem a laskavostí o životě v Itálii

Italské jednohubky: S humorem a laskavostí o životě v Itálii - Marta Kučíková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marta Kučíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Italské jednohubky: S humorem a laskavostí o životě v Itálii.pdf


Chcete si knihu přečíst?Italské jednohubky: S humorem a laskavostí o životě v Itálii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marta Kučíková. Číst Italské jednohubky: S humorem a laskavostí o životě v Itálii Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vlídné a humorné postřehy ze života domorodců z podhůří italských Dolomit očima české Marty. Proč jsou italští staříci stále frajeři a jejich osmdesátileté manželky upravené šťabajzny? Proč nosí Ital malou peněženku? Proč se nebojí mluvit o lásce v jakémkoli věku? Proč jim asfaltově silná káva nezpůsobí infarkt? Proč respektují úřady i autority? Proč má horal něžnou duši? A čím je podle Italů známá naše krásná rodná česká hrouda? Proč se ke všem dětem chovají jako k vlastním? A proč si vůbec stále zpívají, i když mají pracovní soboty? O lehkosti i nelehkosti života v podhorském italském maloměstě, viděné nejen ze zpovědní kasy hokynářského krámku, vypráví autorka žijící v těchto končinách již třináct let s vtipem i nadhledem.


... jednohubky: S humorem a laskavostí o životě v Itálii ... Italské jednohubky - Kučíková Marta - knihkupectví Beletrie.eu ... . Marta Kučíková ... Italské jednohubky Autor: Kučíková, Marta Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020446640 ISBN: 978-80-204-4664- Ilustrace: Knechtlová, Ivona Popis: 1× kniha, lepená, 176 stran, česky s humorem a laskavostí o životě v Itálii. 85% 4 45. ... O čem je kniha Italské jednohubky? Vlídné a humorné postřehy ze života domorodců z podhůří italských Dolomit očima české Marty. Proč jsou italští staříci stále frajeři a jejich ... Italské jednohubky - Kučíková Marta - Megaknihy.cz ... . Proč jsou italští staříci stále frajeři a jejich osmdesátileté manželky upravené šťabajzny? ... Podtitul s humorem a laskavostí ... Italské jednohubky: S humorem a laskavostí o životě v Itálii. Marta Kučíková Nakladatel: Mladá fronta 2017 žádné recenze. Sojka hlídačka ... Italské jednohubky S humorem a laskavost...SOUVISEJÍCÍ KNIHY