Říše popela

Říše popela - Anthony Ryan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Anthony Ryan
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Říše popela.pdf


Chcete si knihu přečíst?Říše popela ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anthony Ryan. Číst Říše popela Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kovolodní obchodní syndikát stovky let poháněla krev draggů — a chránili ho Krvožehnaní, hrstka lidí, kteří dokázali krev pít, a v důsledku toho disponovali děsivými schopnostmi. Nyní však hrozí, že právě to, co korporátní svět vyživovalo, způsobí jeho zkázu.Povstal dragg nepředstavitelné síly a teď stojí v čele armády zvířat a lidí. Claydon Torcreek, Lizanne Lethridgová a Corrick Hilemore operují v různých končinách světa, avšak nyní se spojili v touze porazit Bílého dragga a Zkažené, které vede.Samo lidstvo čelí smrtelnému ohrožení, protože ve válce s Bílým draggem se za svobodu platí krví a ohněm. Ale s pomocí starobylého vědění, revolučních technologií a neočekávaných spojenců má dosud jakousi naději. Záchrana světa si ale bude žádat oběti.


... popela 449,-339,-Datum vydání: 18. května 2020 Říše popela Závěrečný díl epické fantasy trilogie Draconis Memoria Kovolodní obchodní syndikát stovky let poháněla krev draggů — a chránili ho Krvožehnaní, hrstka lidí, kteří dokázali krev pít, a v důsledku toho disponovali děsivými schopnostmi ... Ediční plán nakladatelství Host jaro 2020 by ... - Issuu ... . Skleněný trůn (v anglickém originále Throne of Glass) je dobrodružná, fantasy, romantická a úspěšná literární série od newyorské spisovatelky Sarah J. Maasové.Je částečně inspirovaná filmem Popelka z roku 1950. Série započala 2. srpna 2012 knihou Skleněný trůn a byla zakončena dílem Království popela dne 23. října 2018. Říše popela. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské rec ... Draconis Memoria 3 - Říše popela - Anthony Ryan | Knihy ... ... . Maasové.Je částečně inspirovaná filmem Popelka z roku 1950. Série započala 2. srpna 2012 knihou Skleněný trůn a byla zakončena dílem Království popela dne 23. října 2018. Říše popela. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské rec...SOUVISEJÍCÍ KNIHY