Ptáci: Příroda do kapsy

Ptáci: Příroda do kapsy - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ptáci: Příroda do kapsy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ptáci: Příroda do kapsy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Ptáci: Příroda do kapsy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Titul přináší zajímavosti a podrobné informace z rozmanitého světa ptáků a shrnuje výběr druhů z celé Evropy. Publikace obsahuje výstižné vyobrazení více než 150 druhů a profily jednotlivých ptáků zahrnují výrazné detaily potřebné k určení druhy, výskyt v přirozeném prostředí a rozšíření. Edice ojedinělým způsobem kombinuje praktičnost příručního formátu a obsažnost reprezentativně zvoleného výběru.


...b zlepšujeme pomocí cookies. Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran ... Ptaci v letu levně | Blesk zboží ... . Pokud nám dáte souhlas, můžeme náš web také přizpůsobit podle Vašeho chování při jeho prohlížení a s vaším souhlasem tyto informace také předat reklamním společnostem a sociálním sítím, aby Vám zobrazily cílenou reklamu, nebo za účelem e-mailového oslovení. Ptáci: Příroda do kapsy Titul přináší zajímavosti a podrobné informace z rozmanitého světa ptáků a shrnuje výběr druhů z celé Evropy. Publikace obsahuje výstižné vyobrazení více než 150 druhů a profily jednotlivých pt ... Ptáci | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Publikace obsahuje výstižné vyobrazení více než 150 druhů a profily jednotlivých ptáků zahrnují výrazné detaily potřebné k určení druhy, výskyt v přirozeném prostředí a ... Ptáci Příroda do kapsy. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnoc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY