Umění být zdráv

Umění být zdráv - Jan Vojáček | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Vojáček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění být zdráv.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umění být zdráv ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Vojáček. Číst Umění být zdráv Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč neustále roste počet chronicky nemocných lidí? A proč si s těmito chorobami současná medicína neumí poradit? Jak naslouchat signálům těla a napojit se na svou skutečnou podstatu? Jeden z nejuznávanějších představitelů funkční medicíny Jan Vojáček vám ukáže, jak ve vlastním organismu probudit schopnost samoléčby a najít ztracenou harmonii. Umění být zdráv může ovládnout kdokoli – zjistěte, jak na to!


...být zdráv může ovládnout kdokoli - zjistěte, jak na to! Žijeme dnes v určitém paradoxu, kdy se díky výraznému technologickému pokroku urgentní medicína dostala na vysokou úroveň, takže jsme téměř přestali umírat na akutní stavy ... Kniha Jan Vojáček: Umění být zdráv - Jan Vojáček | Dobré ... ... . Za velmi efektivní řešení akutních stavů ale platíme vysokou daň v podobě ... Umění být zdráv od Jan Vojáček v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Umění být zdráv je nauka o zdraví a nástroj pro změny, které jsou často nutné k účinné prevenci, či uzdravení z chronické nemoci. Tento cyklus je pro všechny, kteří chtějí převzít zodpovědnost za svůj ... Umění být zdráv - Jan Vojáček | Knihy na Martinus.cz ... . Ověřeno zákazníky. Umění být zdráv je nauka o zdraví a nástroj pro změny, které jsou často nutné k účinné prevenci, či uzdravení z chronické nemoci. Tento cyklus je pro všechny, kteří chtějí převzít zodpovědnost za svůj život a zdraví. Je vhodný pro lidi prakticky jakéhokoliv věku zajímající se o prevenci, či hle...SOUVISEJÍCÍ KNIHY