Malá encyklopedie hinduismu

Malá encyklopedie hinduismu - Karel Werner | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Werner
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malá encyklopedie hinduismu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malá encyklopedie hinduismu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Werner. Číst Malá encyklopedie hinduismu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Encyklopedie poslouží jako slovník pojmů a termínů užívaných v hinduistických textech a v knihách hinduistických, akademických i popularizujících autorů při výkladu nauk hinduismu. Úvod podává souhrnný obraz historického vývoje hinduismu a jeho fází. Poskytuje informace o jednotlivých naukových tématech, myšlenkových proudech, školách a osobnostech důležitých ve vývoji hinduismu. Pozornost věnuje náboženským tradicím, zvykům a rituálům.


...l Werner, 1996 ISBN 80-7108-129-9 5 PŘEDMLUVA Většinu hesel této encyklopedie tvoří slova v sanskrtu nebo v jazycích a ná­ řečích z něj odvozených, a několik z nich je též drávh,Jského pfivodu ... Knihy encyklopedie - Heureka.cz ... . Malá encyklopedie Hinduismu . Karel Werner; Karel Werner . 4,9 . Sledovať autora . Hobby a voľný čas Ezoterika a duchovno. Všetky knihy autora . Atlantis, 1996. Vydavateľstvo Atlantis, 1996. Encyklopedie poslouží jako slovník pojmů a termínů užívaných v hinduistických textech a v knihách hinduistických, akademických i ... Hinduismus je po křesťanství a islámu třetí nejrozšíře ... Encyklopedie hinduismu - Karel Werner | Knihy Dobrovský ... . Encyklopedie poslouží jako slovník pojmů a termínů užívaných v hinduistických textech a v knihách hinduistických, akademických i ... Hinduismus je po křesťanství a islámu třetí nejrozšířenější náboženství na světě, které má téměř jednu miliardu následovníků. Je to označení pro tradiční indický filosofický a náboženský koncept založený na historických duchovních praktikách, které jso...SOUVISEJÍCÍ KNIHY