Informatika

Informatika - J. Glenn Brookshear | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
J. Glenn Brookshear
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Informatika.pdf


Chcete si knihu přečíst?Informatika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. Glenn Brookshear. Číst Informatika Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jste studenti informatiky nebo se o informatiku zajímáte? V této v zahraničí několika vydáními prověřené knize získáte nejen celkový přehled o oboru informatika, ale pochopíte i vzájemné souvislosti mezi jednotlivými jeho disciplínami. Autor kladl důraz také na to, aby probíraná látka zůstala přístupná i pro studenty netechnických oborů. Výklad této učebnice vychází z principu od konkrétního k abstraktnímu. Text vznikl na základě mnoha let praktické výuky a díky tomu je plný pedagogických prvků.


...сничко име или е-маил: * Лозинка: * Пријављивање ЈКП Информатика - Нови Сад ... Product Information Management Software | Informatica ... . JКП „Инфoрмaтикa" Нoви Сaд, Булeвaр цaрa Лaзaрa бр.3 (у дaљeм тeксту: „Инфoрмaтикa") oбaвeштaвa дa, пoступajући у склaду сa Зaкoном o зaштити пoдaтaкa o личнoсти ("Сл. гласник РС", бр. 87/18) личнe пoдaткe o физичким ... "We wanted a vendor who would partner with us on our cloud journey. Informatica ... Обједињена наплата | ЈКП Информатика ... . 87/18) личнe пoдaткe o физичким ... "We wanted a vendor who would partner with us on our cloud journey. Informatica was willing to walk by our side. Moreover, they were committed to our goals and making sure we achieved our desired outcomes." Ravi Ginjupalli, Senior Director, BI Analytics, Kelly Services. #1 in Customer Loyalty 12 Years in a Row. Learn about Support. О нам...SOUVISEJÍCÍ KNIHY