Škola esoteriky

Škola esoteriky - Lobsang T. Rampa | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lobsang T. Rampa
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola esoteriky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Škola esoteriky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lobsang T. Rampa. Číst Škola esoteriky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na tuto knihu jsem náhodou narazila v knihovně a dost jsem se podivila. Je velmi pěkná, uchvátila mě hned od první kapitoly. Je psaná velmi srozumitelně, že každý pochopí o co jde, i když se jedná o věci a jevy 'nehmatatelné'. Je třeba ji číst pozorně, nejlépe vícekrát každou kapitolu. Jelikož výsledky s viděním éterického těla, aury a dalších se nedostaví hned (jak autor uvádí), hned jsem obešla knihkupectví, abych měla doma svůj výtisk a mohla trénovat, ale bohužel nikde není. Kdyby se někdo rozhodl pro další vydání, uvítala bych ho.


...esoteriky. Jestliže se chcete o esoterických oborech dozvědět více a máte zájem o kvalitní informace, přihlaste se na základní kurz esoteriky - dálkové vzdělávání pro veřejnost, jehož součástí je pravidelné víkendové soustředění pořádané jednou měsíčně ... Kalendář akcí - Ekovesnice ... . Škola esoteriky Máte cit pro tajemno a magii? Hledáte nový způsob a smysl života? Chcete si rozšířit své rozhledy a získat nové vědomosti? Přemýšleli jste již o esoterice? Dnešní článek Vám ji alespoň trochu přiblíží. Náš svět je obklopen tajemstvím, neznámem a nevysvětlitelnými záhadami. Škola esoteriky. Čtenářské recenze (2) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské ... Via Regia - Škola věšteckých umění a esoteriky v Brně ... ... . Náš svět je obklopen tajemstvím, neznámem a nevysvětlitelnými záhadami. Škola esoteriky. Čtenářské recenze (2) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské...SOUVISEJÍCÍ KNIHY