Čung Kchuej aneb Vítěz nad ďábly

Čung Kchuej aneb Vítěz nad ďábly - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čung Kchuej aneb Vítěz nad ďábly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čung Kchuej aneb Vítěz nad ďábly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Čung Kchuej aneb Vítěz nad ďábly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Klasická kniha čínské literatury, tradiční alegorie lidských špatností a neřestí. Neúnavný bojovník Čung Kchuej je hubí jednu po druhé, až se nakonec utká s ďáblem nejvyšším.Exorcista Čung Kchuej je oblíbenou postavou čínského folklóru a různých žánrů výtvarného umění. Objevuje se na lidových dřevořezech i v literární malbě a vystupuje také v četných divadelních hrách a v několika románech. Tento román ze 17. století je jedním ze tří dochovaných narativních zpracování osudů tohoto vymítače a jeho udatných činů při potírání démonů a ďáblů.


...chuej aneb Vítěz nad ďábly Nakladatel: Brody EAN: 9788090211377 ISBN: 80-902113-7-2 Překlad: Levit, Pavel Popis: 1× kniha, šitá, 208 stran, česky Rozměry: 11 × 19 cm Rok vydání: 1997 Čung Kchuej aneb Vítěz nad ďábly, autor: autor neuveden, rok vydání: 1997 Antikvariát s více než 30 798 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00 Exorcista Čung Kchuej je oblíbenou postavou čínského folklóru a různých žánrů výtvarného umění ... Festo, s.r.o. - Detail firmy ... . Objevuje se na lidových dřevořezech i v literátské malbě, a vystupuje také v četných divadelních hrách a v několika románech. ... Džung Kue aneb Vítěz nad ďábly - Devátá mistrovská kniha staré Číny 1938; Neú ... Nakladatelství Brody | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Objevuje se na lidových dřevořezech i v literátské malbě, a vystupuje také v četných divadelních hrách a v několika románech. ... Džung Kue aneb Vítěz nad ďábly - Devátá mistrovská kniha staré Číny 1938; Neú...SOUVISEJÍCÍ KNIHY