Máme to v rodině

Máme to v rodině - Michael Ondaatje | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Ondaatje
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Máme to v rodině.pdf


Chcete si knihu přečíst?Máme to v rodině ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Ondaatje. Číst Máme to v rodině Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kanadský básník a romanopisec je dnes světoznámým autorem díky oceněnému románu Anglický pacient, jehož filmová verze získala největší počet Oscarů v r. 1997. Autor byl do té doby známý spíše jako vynalézavý experimentátor, rozbíjející běžné románové postupy, spojující poezii a prózu, ale také normální děje se značně fantastickými, až surrealistickými jevy. Do této skupiny jeho děl patří i fiktivní memoár Máme to v rodině z roku 1982. V barvité a exotické mozaice poskládané z příběhů, anekdot, básní a faktografických pasáží Ondaatje oživuje svoji minulost a mapuje svůj rodokmen: pochází ze Srí Lanky, kde žil až do svých devatenácti let.


... Tom Petty, Steve Winwood, Jeff Lynne and others -- "While My Guitar Gently Weeps" - Duration: 6:16 ... My patříme do werku, máme to v rodině, školu jsme si ... ... . Rock & Roll Hall of Fame Recommended for you Kupte knihu Máme to v rodině (Michael Ondaatje) s 16 % slevou za 83 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kniha Máme to v rodině Přidat komentář. Pavlaj. 16.04.2019. Na knížce je poznat, že ji autor psal hlavně pro sebe a já jsem se obča ... Výchova v rodině - Kde jsi táto? ... . Pavlaj. 16.04.2019. Na knížce je poznat, že ji autor psal hlavně pro sebe a já jsem se občas sama sebe ptala, proč bych jí měla dočíst. ... Máme to v rodině Autor: Ondaatje, Michael Nakladatel: Argo EAN: 9788072031054 ISBN: 80-7203-105-8_ Originál: Running in the Family Překlad: Zahradníková, Hana Popis: 1× kniha, vázaná, 166 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 1999 Nerostou mi vousy, máme to v rodině Od: martin26...SOUVISEJÍCÍ KNIHY