Dítě v ohrožení 2

Dítě v ohrožení 2 - Petr Pöthe | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Pöthe
DIMENZE
7,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Dítě v ohrožení 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dítě v ohrožení 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Pöthe. Číst Dítě v ohrožení 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


MUDr. Petr Pöthe se jako psychiatr působící na Lince bezpečí denně setkává s neštěstím těch nejzranitelnějších, dětí. Linka bezpečí řeší měsíčně desítky konkrétních případů akutního nebo dlouhodobého ohrožení tělesného a psychického zdraví dětí a dospívajících. Autor v této knize tlumočí svá setkání s ohroženými dětmi s nadějí, že nám pomůže chápat jejich strádání a tím i nacházet cesty k řešení jejich problémů.


...ZACE: Děti v ohrožení. Sestřenice se nevrátily z procházky Kriminalisté specializující se na pátrání po osobách pátrají od půl jedenácté večer po dvou dívkách, které se pohybují s největší pravděpodobností společně po Praze ... Slunečná: Juliino dítě v ohrožení, zfackovaná Týna a ... ... . Hamáček v. r. Sobotka v. r. Poznámky pod čarou. 1) § 7 odst. 10 zákona č. 117/1995 Sb., o státní sociální podpoře, ve znění pozdějších předpisů.. 2) Zákon č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů.. 3) Zákon č. 221/1999 Sb., o vojácích z povolání, ve znění pozdějších předpisů. Pomozte i vy hledat děti v ... Dítě v ohrožení - Šance Dětem ... .. 2) Zákon č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů.. 3) Zákon č. 221/1999 Sb., o vojácích z povolání, ve znění pozdějších předpisů. Pomozte i vy hledat děti v ohrožení včas. Zapojte se do systému, který vám umožní vědět, že se ve vašem okolí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY