Autohomologní terapie v praxi

Autohomologní terapie v praxi - Stanislava Bannasová-Svojsíková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislava Bannasová-Svojsíková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Autohomologní terapie v praxi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Autohomologní terapie v praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislava Bannasová-Svojsíková. Číst Autohomologní terapie v praxi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cílem této publikace je sdělit základní praktické zkušenosti získané při ambulantní autohomologní léčbě mnoha tisíc pacientů. Autohomologní terapie, která využívá účinků individuálně připravených preparátů z extraktů biologického materiálu daného pacienta, patří mezi postupy moderní aktivní imunoterapie. Pro jejich imunomodulační efekt aplikujeme s úspěchem autohomologní přípravky u různých poruch imunity a řady chronických onemocnění.


...mologní terapie v praxi Autor: Bannasová-Svojsíková, Stanislava Nakladatel: Argo EAN: 9788072032013 ISBN: 80-7203-201-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 158 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 1999 Kniha: Autohomologní terapie v praxi (Stanislava Bannasová-Svojsíková) ... PDF Anemie v praxi - internimedicina.cz ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Autohomologní terapie v praxi - Bannasová-Svojsíková, Stanislava ; Zkušenosti s autohomologní léčbou (např.atopie),kterou řadíme mezi "informativní léčebné postupy" a popis autohomologních přípravků s jejich aplikací. ... Autohomologní terapie v praxi Autor: Stanislava Bannasová-Svojsíková ... Autohomologní terapie, která využívá účinků individuálně připravených pr ... 100930819 - NLM Catalog Result ... .atopie),kterou řadíme mezi "informativní léčebné postupy" a popis autohomologních přípravků s jejich aplikací. ... Autohomologní terapie v praxi Autor: Stanislava Bannasová-Svojsíková ... Autohomologní terapie, která využívá účinků individuálně připravených preparátů z extrakt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY