Svůdce

Svůdce - Michail Petrovi Arcybašev | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michail Petrovi Arcybašev
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svůdce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svůdce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michail Petrovi Arcybašev. Číst Svůdce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Do rodného městečka se po letech vrací Vladimír Sanin, mladý muž, který imponuje i provokuje svou vitalitou, sebevědomím a osvobozením od společenských konvencí včetně volné lásky. Dochází ke střetu mezi ním a jeho vrstevníky: dívky toužící po lásce a mladí intelektuálové jsou nuceni zhodnotit svůj dosavadní život a několik z nich jeho prázdnotu a nesplnitelné ideály vyřeší sebevraždou. Buřič, bezvěrec a egoista Sanin opět odchází vstříc svému osudu. Autor v knize vytvořil hlavního hrdinu, jehož neskrývaná, až arogantní vnitřní svoboda a smyslnost vyvolávala pobouření a spory. Erotické scény, psychologicky odstíněné vykreslení všech postav, malířsky jemné líčení zádumčivé ruské přírody i naturalistické obrazy smrti a zmaru. Román je mistrovským pohledem na problémy ruské inteligence na přelomu 19. a 20. století, na její zoufalou snahu zbavit se tragiky života a nalézt jeho smysl.


...Svůdce" sleduje příběh Esmaila, íránského uprchlíka v Dánsku, kterému bylo zamítnuto povolení k pobytu ... Neznámý svůdce | Netflix ... . Toulá se po městě a snaží se svádět ženy v naději, že se mu prostřednictvím oficiální přítelkyně podaří v zemi zůstat. Čím blíže je chvíle, kdy mu vyprší čas, tím více se vyjevuje jeho minulost. Mám rád překvapivé zvraty, bohužel tady to na mě působilo jaksi nepřirozeně, nějak se tu pointu zdráhám přijmout, uvěřit jí a respektovat. Ale může to být jen subjektivní pocit, který nemusí sdílet všichni a protože jinak je vše OK, klidně ... Neznámý svůdce / Perfect Stranger (2007) ... . Ale může to být jen subjektivní pocit, který nemusí sdílet všichni a protože jinak je vše OK, klidně NEZNÁMÉHO SVŮDCE zkuste. (1.7.2012) svůdce m anim (feminine svůdkyně) seducer; Synonyms . svůdník; Further reading . svůdce in Příruční slovník jazyka českého, 1935-195...SOUVISEJÍCÍ KNIHY